Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Gondolom letiltanak,már...

Gondolom letiltanak,már mindegy!Én nem éltem a MV idején, de azt hallottam,hogy a német tisztek tiszták és józanok voltak!Nem ezt kellene követni nem pedig a strandpapucsos ázsiakat?A ruhájukat Boss tervezte nem pedig egy szalagról gurult le!

Figyelt kérdés
szept. 26. 15:30
 1/9 anonim ***** válasza:
66%
És mi a kérdés? Áldozzon-e a fidesz Nemzeti Uniformisbolt létrehozására, Orbán Rühelke vezetésével?
szept. 26. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
MV?
szept. 26. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Második Vh-ra gondolt az user szerintem. Hogy a német tisztek meg a fess egyenruha, meg az ázsiaiak hogyan jönnek össze, számomra is rejtély. De hátha megnyilatkozik.
szept. 26. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Miért ez normális? Látom az embereken, hogy az ázsiakhoz idomúlnak öltözködésben és ez nem jó!Egyre rongyosbbak az emberek mert ezt látják.Persze a pénz hiánya is okozza! És akkor ne szeressük a német tisztekek? Ha az én öltözékemet Boss tervezte volna, büszkén viselném! Ez nem politika !
szept. 26. 15:53
 5/9 anonim ***** válasza:

Na most, a jó minőségű és elegáns ruha drágább mint a rossz minőségű trottyos szemét, tehát ha drágább, akkor ahhoz úgynevezett több pénz kell. Mivel sok trottyost tetszik látni, ennek oka az, hogy a zembereknek nincs esetleg elég úgynevezett pénzük.


Igen, megértem, biztos nagyon fess egy szép Wermacht egyenruha, hát még egy SS tiszti, pl. egy Obergruppensexführer-i, főleg ha villám formájú SS betűk meg Totenkopf emblémák díszítik. Értem a problémát. Vannak military üzletek, tessék onnan öltözködni.

szept. 26. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Ezzel a borgőzös gondolatvilággal kihez idomulsz?
szept. 26. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Wermacht egyenruha vagy csoszogós strandpapucs?
szept. 26. 16:11
 8/9 anonim ***** válasza:
Jaj, ne rágózz már ezen! Keress a neten military boltot, aztán ha van lóvéd, olyan uniformisokat vehetsz, amiket csak akarsz! Persze a fess megjelenéshez azért le kell ám dobni a zsírt, fel kell gyúrni felsőtestre, de ha kellően rágyúrsz a témára, elegáns leszel mint valami ifjú Erwin Rommel! A többiekkel ne foglalkozz, azt mondom. Ki fogsz tűnni a tömegből. Azok meg strandpapucsozzanak csak.
szept. 26. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Kicsit para, hogy ilyen kattantak mászkálnak szabadon az utcán, mint a kérdező.
szept. 26. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!