Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A legutóbbi M1-es interjúban...

A legutóbbi M1-es interjúban Magyar Péterrel hogyan értékeled? Releváns dolgok hangoztak el amiket MP kritikaként fogalmazott meg?

Figyelt kérdés
Elsősorban fideszes szavazókat kérdezek, de persze bárki véleménye érdekel.
szept. 26. 15:09
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
13%
Magyar Péter egy agresszív pszichopata.
szept. 26. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Elnézést a kérdés nyelvtani helytelensége miatt. Elsiklottam felette.
szept. 26. 15:10
 3/14 A kérdező kommentje:

"Magyar Péter egy agresszív pszichopata."


Az interjúban elhangzottakkal kapcsolatban vagyok kíváncsi a véleményedre. Ha képtelen vagy szétszálazni és arra releváns higgadt választ adni ahelyett hogy csak indulatból válaszolsz és azt írod le amit az összes többi róla szóla kérdéshez spammelsz akkor miért válaszolsz?

szept. 26. 15:13
 4/14 anonim ***** válasza:
16%
Mert ez az én értékelésem, ha nem vagy rá kíváncsi, minek kérdezed?
szept. 26. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:

"Mert ez az én értékelésem, ha nem vagy rá kíváncsi, minek kérdezed?"

Direkt azért adtam olyan támpontokat és kereteket a kérdésnek hogy elkerüljük ezt.

Mert nem az érzelmi alapú személyeskedésre voltam kíváncsi. Ugyanúgy arra sem hogy valaki csak dícsérje.


De akkor úgy is fogalmazhatok hogy nem vagy túl igényes arra hogy mit nevezel értékelésnek. Te nem értékeltél hanem egy negatív jelzőt aggattál rá de az érvelést ami alapján ezt állítod már elmulasztottad.

Magával az interjúval kapcsolatban és az abban elhangzottakkal kapcsolatban már vagy nem tudsz vagy nem akarsz beszélni. Nem érzed ezt gáznak a saját magadra nézve?

szept. 26. 15:24
 6/14 anonim ***** válasza:
16%
5: Ha te pontosan tudod milyen választ akarsz, akkor írd meg magadnak.
szept. 26. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%

Én most láttam először MP-t beszélni, de marhára nem volt szimpatikus. Folyton közbeszólt, nem hagyta a kérdéseket se végigmondani, sőt nem is arról beszélt, ami a műsor eredeti témája lett volna. Csak hadarta a szövegét folyamatosan.

Eddig se értettem, miért követik annyian, ezek után meg pláne nem.

szept. 26. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:

"5: Ha te pontosan tudod milyen választ akarsz, akkor írd meg magadnak."


Istenem...inkább hagyjuk.


Szerintem győztél a rutinoddal..:)

szept. 26. 15:43
 9/14 anonim ***** válasza:
18%
Hogy egy ősi magyar kifejezéssel éljek: fszra húzta a teljes közmédiát.
szept. 26. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:

" Folyton közbeszólt, nem hagyta a kérdéseket se végigmondani,"


Nekem meg úgy tűnt hogy a riporter hölgy nem hagyja neki végigmondani a válaszait.

Hadarást én nem vettem észre illetve nem többet mint ami érthető abban a helyzetben hogy valóban olyan dolgokat is feltétlen el akart mondani ami korábban a közmédiában soha nem hangozhatott el. Emiatt ezt alapból nem tartom egy eredendő bűnnek. Engem inkabb az érdekel miről beszél.

szept. 26. 15:48
1 2

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!