Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Magyar Péter akkorát ment az...

Magyar Péter akkorát ment az m1-ben hogy a riporter fején látszott a zavarodottság. Láttatok?

Figyelt kérdés
Le volt sokkolodva hogy nem tud hazudni többet csóri lefizett riporter asszony :D

szept. 26. 10:48
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
74%
Nem, ha eddig nem néztem M1-et, most nem Magyar Péter lesz az, aki miatt elkezdem nézni.
szept. 26. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
17%

Csak nyomta az alaptalan demagóg hazugságait, amit mindig szokott.

Baromi ellenszenves volt, így nem viselkedünk sehol sem.

Egyébként meg szerintem ez az ember szerelmes Rogánba.

szept. 26. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
76%
Szerintem a nőnek meg volt mondva, hogy nem kell agresszívnak lenni. Nem vagyok fideszes, de nekem szimpatikus volt a hölgy nyugodt viselkedése. Péter kicsit túl tolta.
szept. 26. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 Mad Max2 ***** válasza:
63%

A riporter csaj nem számított rá hogy olyan emberrel kell "riportot" késziteni aki nem a narancskomcsi demagóg baromságot szajkózza.


A hölgy nem riporter hanem propagandista, abból is a buták közüli való, ezért fingja nem volt mit kéne neki tennie.


Nagyon feszenget, hebeget-habogott, pedig mondtáka fülére a fönökei mit mondjon:D

szept. 26. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
19%
Igen
szept. 26. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
22%
Magyar Péter nagyon gáz volt.
szept. 26. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
77%
A csóri riporternőnek nem volt valami őszinte a mosolya.😄
szept. 26. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
34%
Láttuk. Épp ideje volt, hogy eljusson szerencsétlen m1-nézőkhöz az igazság. Még ha 15 percre is.
szept. 26. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
45%

Szerintem ha konkrétan felállt volna az asztalra és odaszart volna a közepére, akkor is hatalmas rajongással üdvözölték volna a hívek.

Kialakult egy szektás társaság, akik bármi áron kitartanak mellette.

A nagy kérdés az lesz, hogy a következő választáson a csúfos vereség elég nagy pofon lesz-e ahhoz hogy lemorzsolódjanak, vagy továbbra is megmaradnak mellette.

szept. 26. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
64%
Hú, de ideges itt is a sok fidkány. Ömlik a szájukból a fekália. Nem vagyok MP fan, de ha ennyire ajvékolnak tőle a fidkányok, akkor támogatom. 🥰
szept. 26. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!