Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A magyaroknak, hány választás...

A magyaroknak, hány választás kell még, hogy megértsék, hogy a NER az nem lebontható választások által?

Figyelt kérdés

#diktátor #demokrácia #diktatatúra
ma 06:56
1 2 3
 11/25 A kérdező kommentje:

9, nem, nem elég két párt hozzá, 2010 óta teljesen átiródott a választási rendszerünk, nem elég a 2 párt hozzá.

Palotaforradalom kell ehhez.

ma 07:53
 12/25 anonim ***** válasza:
50%
Oké fotelhuszár, kezd el a forradalmat. Mutasd az utat, megyünk a halálba a parancsodra
ma 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 A kérdező kommentje:
Mivel én nem vagyok a palota része és korábban próbáltam, igy ki kell ábránditsalak, nem én fogom megdönteni ezt a rendszert, én sem ellenzéki politikus nem vagyok, sem palotás.
ma 08:04
 14/25 anonim ***** válasza:
66%

#7

"Nem, én azt tudom, hogy senki sem bizonyitotta be, hogy hazugság lenne, amit irok. Én azt tudom, hogy senki sem cáfolta meg, hogy ez hazugság lenne."

Ilyen alapon létezik a Spagetti-istenség is, senki nem bizonyította még az ellenkezőjét.

ma 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:
77%
9) 2010 előtt se két párt volt....
ma 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:
24%
G"Elég csak megnézni a 2006-os eredményt, A Fidesz ott is 42-44%-nál mozgott, ahogy 2010,2014-ben is" Csakhogy 2006-ban is meg 2010 után sem csak országos pártlista volt, hanem egyéni körzetek is voltak/vannak. 2006-ban úgy tudott nyerni az MSZP,hogy több egyéni mandátumot gyűjtött be.
ma 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 A kérdező kommentje:

Nem, semennyire nem elég ide a 2006-os eredmény. Semmi értelme.

2006-ban teljesen más választási rendszerünk volt, teljesen más körzetekkel, eleve két fordulós volt, volt lehetőség korrigálni, ma nem.

ma 08:34
 18/25 anonim ***** válasza:
26%
Szavazókörzetek átrajzolása, választási törvény módosítása az állampárt elképzelése szerint, közpénzből fizetett propagandisták, az emberek folyamatos átverése, riogatása, választási kampányra szánt rekordösszegű pénz, és rekord mennyiségű osztogatás. És még lehetne sorolni. Ezek után mennyire kell sötétnek lenni ahhoz, hogy valaki erre, azt mondja, hogy a Fidesz leváltható, csak az emberek nem akarják leváltani...?🤦🏻‍♀️🤦‍♀️
ma 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:
57%
"Szavazókörzetek átrajzolása" A választó körzetek átrajzolását az AB rendelte el 2008-ban, a Fidesz 2010-es választási győzelme után lehetetlen volt úgy megrajzolni a körzeti határokat, hogy a ne a Fidesznek legyenek jók.Az emberek nem aszerint szavaznak hogy èppen melyik körzetben vannak csatolva, pláne nem több mint 10 évvel a körzethatarok után.ezzekkel a körzethstarokkal is nyerhet ellenzéki jelölt, mint anno Kész Zoltán is Veszprémben
ma 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:
"és rekord mennyiségű osztogatás" idén az Eu-s választást is a Fidesz nyerte pedig idén nem volt osztogatas
ma 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!