Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Egyes fideszesek miért nem...

Egyes fideszesek miért nem tudják hogy mi az a migráns?

Figyelt kérdés
Azt hiszik mert Európai fehér emberek ezért nem lehetnek migránsok, pl láttam egy videót amiben a Svédországba kiköltözött idős ember ott magyarázta hogy ő nem migráns mert fehérbőrű európai meg hogy vissza költözik Magyarországra mert a Fidesz annyival jobban csinál mindent, meg többször láttam fideszeseket arról írni hogy fehérbőrű európaiak nem lehetnek migránsok.

ma 15:01
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
80%

8.


illetve most komolyan, mondjuk 2015 előtt használtad volna egy ír, román, német, ... személyre aki átköltözött hozzánk, hogy migráns? Szerintem egykezeden meg tudnád számolni azokat az embereket Magyarországon akik migránsként hivatkoztak volna egy osztrák nyugdíjasra aki áttelepült hozzánk, mert itt jobban megél.

ma 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 A kérdező kommentje:
10-es az baj ha másra gondolnak mert ennek a szónak soha nem az volt a jelentése hogy afrikai menekült, valószínűleg ezek az emberek az előtt hogy elkezdődött az a migrációs hullám az előtt nem hallották ezt a szót és a Fidesz rémületkeltése megfélemlítése miatt a tanulatlan egyszerű emberek elkezdték azt hinni hogy a migráns szó az afrikai terrorista nemi erőszakolót jelent.
ma 15:58
 13/20 anonim ***** válasza:
61%

A migránsokkal semmi baj sincs.

Az illegális migránsokkal viszont annál több.

Ezt meg a libsik nem értik.

ma 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
67%
Egyes libsik miért nem tudnak magyarul írni?
ma 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 A kérdező kommentje:

13-as azért jobb lett volna beengedni őket mint hogy meg bírságolják az országot 200 millió EU-ra.

Én se értek egyet az illegális migrációval de azt a bírságot a mi adónkból fogják fizetni.

ma 16:26
 16/20 anonim ***** válasza:

Ha törvénybe iktatom, hogy a rablás tisztességes, akkor attól az lesz?


Igen, az lesz minden gondolatmentes egyednek. A többi vérmérséklettől függően hülyeségnek, őrültségnek vagy gazemberségnek nevezné a helyzetet. A rablást pedig rablásnak.

Mert az, ha valaki a fenyőfát kőoroszlánnak nevezi, rohadtul nem érdekli a fenyőfát.

ma 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:

"Egyes libsik miért nem tudnak magyarul írni?"


Mert ők nem magyarok, hanem világpolgárok.

ma 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
38%

Szerintem simán megér annyit, hogy itt ne legyen belőlük.

Ebben a kérdésben abszolút a fidesz álláspontján vagyok, nem kell ide egy sem!

ma 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:

18.

Csakhogy a főnököd és a fidesz beengedte őket hiába hazudozza hogy nem engedte be!


szóval nem állja meg a helyét amit írsz ,akkor állná meg ha fidesz nem hazudozna

ma 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
10/18 anonim "Ha random 100 embernek ezt mondod akkor ők mire fognak gondolni?" Ez az, amit tanulatlan emberek a propagandából tudnak, ki is a migráns.
ma 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!