Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A nemzeti és vallási identitás...

A nemzeti és vallási identitást fontosnak tartó fiatalok továbbra is a Fidesz mellett állnak?

Figyelt kérdés
Nemrég készült erről egy kutatás és kijött, hogy a fiatalok körében egyértelműen a Tisza párt az első és igazából akik változást szeretnének vagy vonzza őket az újdonság, újszerűség érzése, azok felsorakoztak mögé. Azon fiatalok, akiknek a családja elkötelezett kormánypárti, a nemzeti érzést vagy a vallási identitást fontosnak tartják, viszont továbbra is többnyire a Fidesz támogatói.

ma 15:51
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Máig nem értem, hogy a vallást és a nemzetiséget, hogy a nyomorék életbe sikerült igy összefésülni és, hogy lett ebből politikai ideológia, de ez már csak az én nyomorom.

Egy pedofil kegyelmetesség biztos tud majd rá válaszolni.

ma 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
90%
A nemzeti és vallási identitásomat anélkül is meg tudnám élni, hogy ellopnák a jövőmet és a pénzemet. Semmi köze egy pártnak ezekhez az eszmékhez.
ma 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
81%

Fontos számomra az, hogy magyar vagyok, fontosnak tartom Magyarország felvirágoztatását és szuverenitásának kialakítását. Fontos számomra a keresztény hit. Kisgyermekes apaként kiemelten fontos számomra az, hogy a család mint közösség szempont legyen a társadalom számára.


Éppen ezért soha nem szavaznék a Fideszre, aki viccet csinál a kereszténységből, Európa futóbolondjaivá tette Magyarországot, függésbe és kiszolgáltatottságba taszítja az országunkat, szétbarmolja gyermekeink oktatási rendszerét és jövőképét.


Ez a párt egyvalamiben jó: hangosan hírdet valamit, de közben sz*rt sem tesz érte...

ma 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
3. És tudod, mi vagyunk lehazaárulózva, ha nem a megfelelő helyre szavazunk. Miközben röghöz kötnek és konkrétan belőled tartják fent magukat, a te adódból, munkádból, a te életedből. Inkább nem is jellemezném...
ma 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Ateista vagyok, de a nemzeti identitásomat fontosnak tartom, mindig is büszkén vállaltam hogy magyar vagyok. És szeretnék egy olyan országban élni, ami rá is szolgál erre és nem néznek rám külföldiek furán attól, hogy ezt felvállalom, hanem épp ellenkezőleg, az lenne jó ha a magyar szó hallatán kedvesek, előzékenyek, büszkék és barátságosak lennének. Szerintem nem mondok meglepőt ha az a véleményem, a magyar kormány sikeresen megutáltatott bennünket gyakorlatilag mindenkivel. Szálka vagyunk az EU és a NATO szemében is, nem tartanak minket egyenrangú félnek, de pl. az ukrán nép is - érthetően - haragszik ránk.

Aki fontosnak tartja a magyarságot és a magyar származását, a magyar értékeket, az biztosan nem szavaz a fideszre (igaz, szerintem a tiszára sem).

Ateistaként pedig a vallásszabadságot támogatom, mindenki imádjon olyan Istent amilyent szeretne, mindenki higgyen olyan vallásban amiben akar. A magyar kormány jelenleg erősen vallásellenes, főleg a közel-keleti vallásokkal, hagyományokkal küzd, meglehetősen nyíltan.

Régen Magyarország egy befogadó, multikultúrális ország volt, mára ez teljesen eltűnt...

ma 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Állnék én bárki mellett, aki ezeket az értékeket hitelesen képviseli és tevőlegesen is bizonyítja, hogy fontosnak tartja. Csak sajnos ilyen pártot, politikust nem ismerek. Mondani meg kiplakátolni bármit lehet, ezeket inkább hagyjuk.

Egyébként ez a nemzeti identitás dolog eléggé megfoghatatlan, főleg amikor valaki nagyon hevesen kampányol vele, ott általában lehet sejteni, hogy valami nem stimmel és ilyen érzelmi síkon akar imponálni nekem, miközben megy a mutyi a háttérben. Nem nagyon látok autentikusan nemzeti pártot, amelyik nem csak a szimbólumok szintjén nemzeti, hanem tevőlegesen is. Na egy olyan én támogatnék - ha lenne.

ma 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
51%

Mindkettő fontos a számomra és a vallás nem csak annyi, hogy nagyobb ünnepeken megmutatom magam a templomban, hanem ennél több.

Sosem voltam fidesz-párti. Egy olyan velem korú (30-as) ismerősöm sincs, aki fideszes lenne, pedig sok közülük szintén vallásukat gyakorló keresztény.

ma 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Teljes mértékben, mert így helyes minden.
ma 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Nemzeti és vallási identitásom fontos számomra, de szerintem a fidesz egy mocskos korrupt banda.


Egy magyar fiatal

ma 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!