Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Az ellenzéki médiák, leginkább...

Az ellenzéki médiák, leginkább a TV csatornák, még mindig a bukott, elhullott, lealázott, vert seregként kullogott ellenzéki pártok mellett állnak, vagy belátták végre, hogy a Tisza az egyetlen esélyes ellenzéki párt, és már a Tisza szekerét tolják?

Figyelt kérdés

szept. 19. 11:21
 1/6 anonim ***** válasza:
27%
Nincs ellenzéki tv csatorna. Mindegyik fidesz tulajdon.
szept. 19. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
0%
Mely ellenzéki pártokhoz köthető vagy tulajdonolt tv csatornát rádiót ismersz? Vagy országos napilapot?
szept. 19. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Tuti bizti, hogy arról a Magyar Hangról beszél, akiknek Pozsonyban kell nyomtatni a printet, mert Magyarországon nincs nyomda, aki vállalná őket.
szept. 19. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Atv, Rtl klub, 24.hu, telex, 444.hu, pl. ezek nem ellenzékiek? Újságokat kb. 20 éve nem követem.
szept. 19. 12:22
 5/6 anonim ***** válasza:
56%
Az ATV egészen biztosan nem, az RTL-hát jó úton van már az ATV-s úton, egyre kevésbé független, a 24.hu-ra is erős politikai nyomásgyakorlás volt az előző években, a Telexnél a kezdeti vezetőségből mind felmondtak valamiyen fura irányváltásra hivatkozva, a 444-en, meg tök ugyanolyan ellenzékekéző cikkeket szoktam látni, mint a kormányt.
szept. 19. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Szerintem ha ugyanúgy az ellenzéket és a kormányt is kritizálja azzal semmi baj. Fidderék szeretik az ilyen sajtót rögtön ellenzékinek besorolni.


De valóban ezek párthoz annak alapítványához tulajdonosi támogatási oldalról nem kötődnek.

A Népszava talán egy időben: azt tudom a Fidesz segített Puch Lászlónak hogy megmaradhasson baloldali lapnak, hogy életben tarthassák Orbán régi ellenzékét és a 4X 2/3-adot.

szept. 19. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!