Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A Fidesz egyik titka abban...

A Fidesz egyik titka abban lehet, hogy valódi szavazóik vannak, akik elkötelezettek a párt mellett, míg a TISZA párt szavazói az ellenzékből kiábrándult emberek, akiket az Orbán Viktorral szembeni ellenszenv tart össze?

Figyelt kérdés
Van egy olyan gondolatom, hogy 2026-ban ha a Fidesz veszítene, a szavazóbázisa megmaradna. Ellenben a TISZA egy választási vereség után elvesztené a szavazói nagy részét.
jún. 7. 17:03
A kérdező szavazást indított:
Igen.
Nem.
16 szavazat
 1/9 anonim ***** válasza:
86%
Hülyeségeket gondolsz és hülyeségeket irsz.
jún. 7. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
15%
Én kizárólag Dr Orbán Viktor Mihály Viktor Doktor mellett vagyok elköteleződve a legmesszebbmenőkig.
jún. 7. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
82%
A fidesz titka abban rejlik hogy össze lopja csalja a választások idején a szavazat többséget.
jún. 7. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
81%
Igen, és mindez azét is különösen érdekes, mert elég más hátterű pártoktól is áramoltak a Tiszához az emberek. Kérdés, meddig maradnak majd ott.
jún. 7. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

#1


Az ellenzéki összefogás alapja is az Orbán ellenesség volt.

Mi lett abból? Már nem is létezik...

A szavazók nem voltak elkötelezettek Márki-Zay Péter mellett.

Szerintem benne van a pakliban, hogy ugyanez zajlik most, csak sokkal nagyobb táborral. Magyar Péter mellett sem elkötelezettek az emberek, csak az Orbán ellenesség miatt fogadják el, mert benne látják azt, aki legyőzheti őt...


Ellenben Orbán szavazói tényleg kedvelik a miniszterelnököt, és egyetértenek a politikájával.

jún. 7. 17:11
 6/9 anonim ***** válasza:
54%

Itt van szerintem a nagy tévedés


Nem a párt mellett elkötelezettek hanem a nemzeti politika mellett

jún. 7. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Nem. Azok nagyrésze, akik a Fideszre ikszeltek döntőrészt a kisebb rossz alapján szavaztak. Sacc per kb max 20% lehet azok aránya akik tényleg fideszesek. Még azt is meg merem kockáztatni, hogy az a 80% "kisebb rossz" alapján szavazó nagyrészt még gyűlöli Orbánt.

Kizárólag azért mentek csak el szavazni, mert őket idézve "Mer' a gyúcsány jób vót??"

Azaz Gyurcsány Ferencnek köszönhetően azok az emberek, akik amúgy gyűlölik Orbánt mégis a "mer' a gyúcsány" hívószóra mégiscsak elmentek az urnához szavazni.


Viszont a "gond" ott kezdődik, hogy most először van egy olyan párt ami egy gyurcsánymentes ellenzékben gondolkodik. Már most ez a pár hónap alatt látszik milyen durva károkat okozott Magyar Péter a Fidesz-DK koalíciónak.

jún. 7. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

#7


Szerintem a Fidesz elfelejtheti a 2/3-os előnyét.

Habár Orbán nagy stratégia, na nehezen is, de a választást be fogja húzni.

jún. 7. 17:46
 9/9 anonim ***** válasza:
58%
6) milyen nemzeti politika?mit tett a fidesz a nemzetért az elmúlt 14 évben?
jún. 7. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!