Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Van olyan, aki elvitt már...

Van olyan, aki elvitt már főnyereményt sosjeggyel, vagy legalábbis nagyobb összeget (1-5 milliót)? Vagy ismerős?

Figyelt kérdés
Amíg a lottó főnyereményt el szokták vinni (mondjuk azt is elcsalják szerintem), addig a sorsjegyek nyereményeiről még ennyit se lehet tudni. Szerintem azt kivitelezni, hogy legalább a főnyereményes szelvényt ne bocsátsák forgalomba, valószínűleg nem túl bonyolult és máris 100-150 milliót elraktak maguknak. Néztem hasonló kérdéseket, sokszor írják, hogy nem érné meg csalni mert ígyis sokat keresnek, stb. Egy lottónál is megoldható de egy sorsjegyezésnél tényleg valószínűleg nevetségesen egyszerű lenne csak 1-2 magas nyereményű szelvényt követni és elrakni maguknak. Vélemények?

ma 18:35
 1/5 anonim ***** válasza:
Nincs.
ma 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 DK-s ***** válasza:
33%

Anyám élettársa, 80-as évek végén, egymilliót nyert lottón. De akkor még nem anyámmal volt.


A lottó pedig csalás. A szerbek durván lebuktatták magukat. A gép rossz sorrendben írta ki az aktuálisan kihúzott számokat, így előre kiírta azt a számot amit csak UTÁNA húztak ki. Mert természetesen az jött ki.


https://www.youtube.com/watch?v=EjG8ucNPqfM

ma 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem kell csalni, miért csalnának? Megnézed a szerencsejáték zrt éves elszámolását, az éves bevétel több mint fele célzott támogatásokra megy. A többiből van a működés, reklám, folyókiadások, stb. Az lenne az igazi ökör, aki ebbe még csalást is beletenne, mikor hivatalosan is vihetik a pénzt.
ma 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Fsms ***** válasza:
26%
Nálunk is volt csalás amikor a 80 s években kézi húzás volt és golyókra lefagyasztották. Ha csak 4 golyót kihúzott az már siker volt.
ma 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ismerősöm volt, kb. 5-6 éve nyert 10 milliót kaparós sorsjegyen. Meg nem mondom már, hogy melyiken, én nem játszok ilyenekkel. Ahogy lekaparta a 10 millát, másnap felmondott a munkahelyén és kiment Angliába. Azóta is ott él.
ma 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!