Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Azok a magyarok - akik a...

Azok a magyarok - akik a rossz hazai életszínvonal miatt panaszkodnak - miért nem adnak hálát Istennek, hogy nem egy Indiai nyomornegyedbe születtek?

Figyelt kérdés

Mert az is megeshetett volna.

https://www.youtube.com/watch?v=hOWcNxMnpEE

Miért nem becsülik azt a tényt, hogy még így is ezerszer jobban élnek, mint egy indiai munkás.


Panaszkodtok itt az egészségügyi ellátásokról miközben a Gangeszban holttestek úsznak abban fürdenek milliónyi súlyos betegség érheti az embert és nulla az egészségügyi ellátás.

Mégis élnek, teszik a dolgukat és boldogok szerény körülmények között is!



ma 15:19
 1/6 anonim ***** válasza:
55%
Indiának már saját űrprogramja van, vásárlóerő paritásban a harmadik legerősebb, a világon az egyik leggyorsabban növekvő gazdasága van. Az órabéreket az elmúlt évtized alatt több, mint megduplázták, közel 500 millió indiai került ki a szegénységből. Ne hasonlítsuk már Magyarországhoz...
ma 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
68%

Én jártam Ázsiában, jártam Afrikában, tisztában vagyok az ottani viszonyokkal, mi jobban élünk ennél. Azt viszont komoly problémának tartom, hogy a korábbi viszonyainkhoz és a régiónkhoz képest egyre csúszunk lejjebb.


Egyébként, Indiának "könnyű" úgy fejlődni, hogy szó szerint a porból kellett valamit épiteni. Ha nincs semmid, és annyid fele annyid lesz, mint nekünk, az már fejlődés ott.

ma 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
86%

Azért akinek albérletben kell laknia, főleg Budapesten az semmivel sem él jobban mint egy indiai.

[link]

Nettó 215 ezer forintos fizetés, és mennyi egy apró panel garzon bérleti díja? 180 ezer forint + rezsi + közös költség + internet + BKV bérlet + számlavezetési díj. Ott tartunk, hogy csak a lakhatása nincs megoldva a teljes jövedelméből, és akkor még nem evett semmit.

Akik nem IT munkakörben dolgoznak és nem legalább medior vagy senior szinten vannak, és nem örököltek ingatlant, azok nem élnek jobban mint Indiában.

ma 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
64%
Pont az ilyen ostoba primitív emberek miatt, mint te, nem fog soha semmi pozitív irányba változni ebben az országban.
ma 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Budapesten is van egy ilyen városrész, a X. kerület, Hős utca környéke a mai napig ilyen:

https://www.youtube.com/watch?v=Iq319KCeU0Q


Szóval nem kell Indiáig elmenned hogy találkozz a nagyvárosi nyomorral, elég csak felszállnod egy 24, 28, 28A, 50-es villamosra.

ma 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
59%
Mert Isten nem lètezik.
ma 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!