Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mikor váltjuk le végre ezt a...

Mikor váltjuk le végre ezt a maffia rezsimet? Csak én érzem úgy hogy a kormány elpróbálja üldözni a fiatalokat?

Figyelt kérdés

ma 18:33
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Majd mindjárt jönnek kommentelni a megafosos bérkommentelők, hogy DeHáT MaGyArOrSzÁgOn BrUtÁlIs JóLéT vAn
ma 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
0%

Elpróbálja üldözni a fiatalokat de 25 év alatt nincs adó 😃 logikus logikus... egyébként tudod mi az a rezsim? Vagy csak dobálózol a szavakkal mint 1 majom a sz4ral?


(Annak ellenére írom ezt hogy NEM vagyok fideszes)

ma 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
78%
"Majd mindjárt jönnek kommentelni a megafosos bérkommentelők, hogy DeHáT MaGyArOrSzÁgOn BrUtÁlIs JóLéT vAn" - Jött is mindjárt a 2-es 🤣
ma 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
0%

#3


1 szóval nem írtam hogy jólét van csak írtam 1 tényt, autista vagy talán hogy nem tudsz 1 mondatot értelmezni? Azonnal fideszes aki kajál be minden f4szságot... szép...

ma 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
0%
*aki nem kajál be minden f4szságot
ma 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

"Az Orbán Viktor által aláírt rendelkezés azokat a projekteket és beruházásokat sorolja fel, amelyektől a kormány megvonja az állami többletforrásokat, csökkenti a finanszírozásukat vagy adott esetben teljesen le is állítja azokat"

szerintem te arra gondoltál hogy az emberektől vonja el a pénzt. látszik hogy te is csak a címet olvastad el. nyilván a mentős, vasút, stb források elvonása qva gáz.


a „Magyar Labdarúgó Szövetség Budapesti Pályafejlesztési Programja”

ezért mondjuk nem kár.

ma 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

"de 25 év alatt nincs adó"


Ez egy nagyon jó politikai médiahack. 25 éves koráig a fiatalok manapság már tanulnak. 100 egységből 30 egység dolgozik ilyenkor, az is max 2 évet, mert a többit szakmával vagy még gyakorlattal tölti. Tehát az államkasszából kevés kieses, viszont tudnak peldalozni ezzek.


Ha 30 évig lenne így akkor lenne reális, hogy tényleg tamogatják a fiatalokat, mert akkor az adót 30 éves koráig félretudja tenni amiből saját ingatlanra meglenne az önrész (utána persze kell még hitel).

ma 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!