Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Magyar Péter vagy Orbán...

Magyar Péter vagy Orbán Viktor, esetleg Toroczkai László? Szavazz

Figyelt kérdés
tegnapelőtt 15:11
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
33%
A három közül egy van aki mindvégig ugyanazt képviselte, Ő pedig Toroczkai. Ha tetszik, ha nem.
tegnapelőtt 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim válasza:
21%
Orbán Viktor
tegnap 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
38%

"A három közül egy van aki mindvégig ugyanazt képviselte, Ő pedig Toroczkai."


Hát igen: az üresfejű, semmitmondó, nemzetieskedő populizmust...

tegnap 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
28%

13. Pontosítok: ÁL-nemzetieskedő populizmust. Aki ugyanis valódi nemzeti érzelmű ember, az nem hamisít magának nemesi családnevet, ha egyszer Tóthnak hívják - és nem alázza meg az erdélyieket még azzal is, hogy a tőlük lopott nemesi álnév alatt moldvai románokkal keveredik (eljátszva a nagymagyart)...


Sőt, egy igazi magyar talán nem kommunistázgat a követőivel együtt '56-os hősöket (mint amilyen a Donáth Anna nagyapja volt, aki a Nagy Imre-per másodrendű vádlottjaként hosszú éveket ült börtönben a magyar szabadságért vívott küzdelme büntetéseként!) - pláne ha pontosan tudja, hogy a saját nagyapja viszont kommunista vérbíró volt, aki a halálos ítéleteket osztogatta 1956 hőseinek, két kézzel!

tegnap 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
72%

14.: A névhamisítással igazad van. Valószínűleg egy hangzatosabb név kellett neki, ez olyan, mint a filmsztárok esetében. Nagyobb a siker egy nem tucatszerű névvel. Bár Torockón jártam is és szép hely, őket sajnálom, hogy rá asszociálnak ezután a településnévről.

A moldvai román feleség nem szégyen. A nagyapám is román származású volt. Bár nem tudom, hogy nem zavarta a feleséget a férj pártjának románellenessége. Azzal alázta meg a nejét, hogy egy régi interjúban azt nyilatkozta, hogy azért ment Moldvába feleségért, mert ott még patriarchális viszonyok vannak és ő egy alárendelődő nőt akart. Na akkor megállapítottam, hogy ez az ember nem kéne, a politikai nézetei miatt se, de ahogy a nőkről gondolkodik, az visszataszító.

Donáth Anna nagyapja tényleg kommunista volt, olvass utána. Tutsek Gusztáv valóban egy vérbíró volt. Viszont egyik politikus se tehet arról, kik a felmenői. Én egy embert a tettei alapján ítélek meg, nem a felmenői tettei alapján.

tegnap 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
27%

15-höz:

Itt lehet elolvasni Toroczkai visszataszító véleményét a nőkről, a névváltoztatásról, a vérbíró felmenőről:

[link]

Amúgy utálom a kurucinfót, nem vagyok szélsőjobbos, de ezek a gondolatok csak itt vannak lejegyezve az utókor számára.

Visszataszító, hogy direkt a "brutálisan kemény, patriarchális kultúrából" választott nőt, gondolom, ez tetszik neki, a nőelnyomó közeg. Ilyen miniszterelnököt nem akarnék. Olyan nőellenes törvényeket hozna, hogy még a Fidesz nőellenességét is visszasírnánk.

tegnap 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!