Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mit csinálnak a politikusok a...

Mit csinálnak a politikusok a gátakon?

Figyelt kérdés

Láttam tegnap egy ilyen feliratot a TV-ben, hogy: "Politikusok a gátakon."

Igen, és mit csinálnak ők ott? Azon kívül, hogy szelfizgetnek a homokzsákokkal, amit nem ők pakoltak oda, meg a munkásokkal, akiket egyébként lenéznek, meg a motorcsónakkal, amibe nem ők fognak beülni, ha menteni kell. De van egy tippem, hogy a sérülteket sem ők fogják ellátni. Szóval a fontoskodáson kívül, mi dolguk nekik ott?



szept. 18. 09:42
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
100%
A hozzáértőket gátolják a munkában.
szept. 18. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
0%

Mond csak, a homokzsák-töltő mesterdiplomás szakemberek munkáját mégis miben gátolja az, hogy mellette másvalaki is ugyanezt teszi? Azt is áruld már el, a lapát megfelelő tartását melyik országos képzési jegyzékben szereplő szakmával lehet elsajátítani?

Pedig én még azt hittem, hogy több segítő kéz által gyorsabban készül a munka...

szept. 18. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:

"Pedig én még azt hittem, hogy több segítő kéz által gyorsabban készül a munka..."

Akkor nem dolgoztál még olyan helyen, ahova minden "önkntes" betolakodik. A felének nem jut zsák vagy lapát, nehéz megszervezni ennyi ember munkáját, a legtöbben csak útban vannak, rossz helyen állnak, akadályozzák a munkát. A kirendelt katona nem mesterdiplomás szakember, de a katonaságban megtanult hatékonyan együtt dolgozni a társaival, és sokkal gyorsabban végeznek a feladattal ha nem tolakodik oda a sok mindenhez is értő politikus a fotós stábjukkal. Budapesten ráadásul már gépekkel töltik a zsákokat, a zsákot a gép alá tartani tudja az ott dolgozó munkás is, ahhoz sem kell politikus. A politikusnak viszont van saját dolga, főleg veszélyhelyzetben, hiszen ő felel a szervezetek munkájáért, az ellátásuk megszervezéséért, és ezt a munkát nem végzi el helyette senki, ha a politikus inkább a gáton bohóckodik.

szept. 18. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 A kérdező kommentje:

#8

Miért fontos, hogy én hány homokzsákot pakoltam? Egyáltalán hogy jön ide? Tök más munkakörben dolgozok. De nem is a gáton pózerkedek.

szept. 18. 13:35
 15/18 anonim ***** válasza:
27%
Ha csak azok mennének a gátra, akik abban a munkakörben dolgoznak, akkor már sokan víz alatt lennénk. Aki vette magának a fáradságot, hogy segítsen, vagy csak odébbtegyen pár zsákot, az hadd szelfizzen már egyet, amit majd az unokáinak is mutogathat, hogy papa/mama milyen hősiesen építette a gátat a nagy árvíznél.
szept. 18. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
Szurkolnak az árnak!
szept. 19. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 Senior Séf ***** válasza:
Fél téglával verik a mellüket, hogy megoldják a problémát. '98-ban, '99-ben a Felső-Tiszán önkénteskedtem. Kijött Harrach Péter öltönyben, és lenyilatkozta a tévének, hogy uravagyokahelyzetnek. Mi ott combközépig álltunk a vízben, majd meg szakadtunk, ez meg játszotta a nagyfiút.
tegnapelőtt 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:

1-es:"Toroczkai kitett 1 képet ami 2006 ban készült, ő nem szelfizgetett ő tényleg segített a gáton anno! ez a különbség hazafi és politikus közt"

Anno. Tizennyolc éve. És ezzel le is tudta a "hazafiságot"...?

tegnapelőtt 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!