Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Kb ugyanazok szavaznak most a...

Kb ugyanazok szavaznak most a Tiszára, mint anno az ellenzékre ?

Figyelt kérdés
Ki mit gondol erről ?!

szept. 17. 15:17
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
29%
Igen túlnyomó részük régebben DK, Momentum vagy MMN szavazó volt.
szept. 17. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
85%

Én annó az ellenzékre szavaztam, mármint az összefogás részére. És azért szavaztam rájuk, mert nyomokban láttam 1-2 poltiikust a sok közül, akik legalább megpróbáltak érték szerint kommunikálni és politizálni és részint az én értékeimet is osztották. Ez, azért vicces, mert a keresztény, konzervativ Márky-Zay Péter volt az egyik ilyen politikus, még én se keresztény, se konzervativ nem vagyok, de, ennyire számitanak ma már az elvek. És, mivel jelen pillanatban Magyar Péter politikájáról nem tudom ugyanezt elmondani. Én egészen biztosan nem fogok rájuk szavazni.

-megnyugtatásul közlöm, hogy másra sem-.

szept. 17. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
74%
Igen, a számok ezt mutatják.
szept. 17. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
38%
Hát nagy sansz van rá hogy nem a kiábrándult fideszesek, akik ki vannak békülve a k*rvázó polgármesterrel, pedofil nagykövettel, homo-orgiázó ep képviselővel és pappal, orbán-családi közeli barát pedofil gyerekkgondozóval meg a pedofilmosdató püspökével.
szept. 17. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

Szomorú, de igen. De vannak kis számban mások is szerintem. Mh, jobbik, bizonytalanok, fidesz, első szavazók, stb.

Orrbefogva fogadja el szerintem a sok magyarellenes komcsi, libsi szavazatát. Még sok zsidó is lehet köztük. Sokan annyira utálják Orbánt, hogy bárkire, még egy jó, hazafira is szavaznak. Pedig MP-nek nem célja az ország tönkretétele, mint a dk, momentumnak.

szept. 17. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
59%
Én korábban Jobbik szimpatizáns voltam, most a Tiszára fogok szavazni Orbán leváltásának a reményében.
szept. 17. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
91%

Igen.

Ahogy a válaszokban is láthatod, a Tisza párt szavazói eddig is ellenzékiek voltak.

szept. 17. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Igen, mivel rengetegen akarnak változást. 2026-ban az Ellenzéki összerogyás volt az alternatíva, ami nem volt túl életképes opció, ezért sokan nem is szavaztak inkább. Most, hogy van Tisza, ők legesélyesebb alternatíva, az emberek oda szavaznak, a többi ellenzéki pártra nincs, vagy alig van igény.
szept. 17. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Ismerőseim közül, sokan lettek tiszások. Ezeknek jó fele, idáig, csak csendes szemlélője volt a politikának.
szept. 17. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Szerintem is igaz.
szept. 17. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!