Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Fideszesek, mit gondoltok...

Fideszesek, mit gondoltok arról, hogy Orbán jobban kiszolgálja a gonosz (((globalista))) külföldi multikat mint anno Gyurcsány tette?

Figyelt kérdés
[link]

aug. 18. 11:27
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
24%
Egyáltalán nem zavar, Gyurcsánnyal sem ez volt a legnagyobb gond.
aug. 18. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
54%
Tök mindegy ki van fenn. Mindenképp ki kell szolgálni őket. Az egy más dolog, hogy Orbán jobban kiszolgálja őket. Abba gondolj bele, multik elmennének, mennyi munkanélküli lenne. Mennyi segélyt kéne fizetni? Vagy jönnének a zavargások.
aug. 18. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 A kérdező kommentje:

#2 És nyilván kötelező dupla annyi pénzzel is tömni a zsebüket, ugye?


Hogy is volt az, hogy a gonosz zsidó Gyurcsány kiárusítja az országot a nyugatnak?


Látom a duplagondol még mindig elvárás a fidesznél. :)

aug. 18. 13:42
 4/29 anonim ***** válasza:
0%

#3

"a gonosz zsidó Gyurcsány kiárusítja az országot a nyugatnak"

Ki mondott ilyet, és mikor?

aug. 18. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 anonim ***** válasza:
Gondolom akkor nem csak Gyurcsánynak, hanem Orbánnak is van főnöke a háttérben. Mondjuk aki Young Global Leader volt, meg Soros pénzen tanult nem is lepődök meg, hogy Viktor a globalista kört szolgálja.
aug. 18. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 A kérdező kommentje:

#4 Minden jobboldali 2010 előtt aki elém került. Sőt, azóta is.


Persze ha Szent Orbán csinálja ugyanezt akkor az jó. Ha gyurcsány akkor rossz. Nem kell magyarázkodni, értem én a fantáziavilágotokat

aug. 18. 14:09
 7/29 A kérdező kommentje:
#5 Nincs ennek főnöke, bàrmit megtesz bárkinek egy kis csúszópénzèrt.
aug. 18. 14:10
 8/29 anonim ***** válasza:

#6

Én soha nem mondtam ilyet. Persze azt sem kellene elfelejteni, hogy Gyurcsány teljesen értelmetlenül csinálta ezt, kidobott pénz volt az egész, Orbán alatt meg tapasztalható volt valamicske javulás.

aug. 18. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 A kérdező kommentje:
#8 Jaja, persze, az igazmondó fideszes. Nyugi, mi mèg emlèkszünk rá min hőbögtetek, és mivé lettetek. 😉
aug. 18. 14:24
 10/29 anonim ***** válasza:

#9

Az internet nem felejt, mutass ilyen hőbörgést.

aug. 18. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!