Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Fideszesek, mit gondoltok...

Fideszesek, mit gondoltok arról, hogy Orbán jobban kiszolgálja a gonosz (((globalista))) külföldi multikat mint anno Gyurcsány tette?

Figyelt kérdés
[link]

aug. 18. 11:27
1 2 3
 21/29 anonim ***** válasza:

#19

Nincs mélyszegénységben 3 millió ember, kezdjük ott.

szept. 10. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/29 anonim ***** válasza:
21-es: te már csak tudod. A statisztika erősen torzít.
szept. 11. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/29 anonim ***** válasza:

#22

Jóval kevésbé torzít, mint a te légbőlkapott kijelentésed.

szept. 11. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/29 anonim ***** válasza:

Mondom, nem légből kapott. Azért torzít a statisztika, mert ebben benne van a kormánytagok hatalmas fizetése is például. Akkor persze, hogy szép a statisztika. Az egy átlag, amit te tudsz.

Én viszont azt tudom, hogy például kelet-Magyarországon a falvakban nincs mit enniük. Épp ezért meg lehet venni a szavazatukat egy zsák krumpliért.

szept. 11. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/29 anonim ***** válasza:

#24

"Mondom, nem légből kapott."

De, légből kapott. Honnan veszed, hogy 3 millió ember él mélyszegénységben? Miért nem 2 millió, vagy 4 millió? Miféle számításra alapozod ezt a 3 milliót?


"Azért torzít a statisztika, mert ebben benne van a kormánytagok hatalmas fizetése is például."

Gyurcsány idején is benne volt. De kormánytagból van pár száz. Akármilyen magas a fizetésük, torzító szempontból lópikula összevetve a milliókéval.


"Akkor persze, hogy szép a statisztika. Az egy átlag, amit te tudsz."

Az átlagszámítás Gyurcsány idején is ez volt.


"Én viszont azt tudom, hogy például kelet-Magyarországon a falvakban nincs mit enniük."

Gyurcsány idején még kevésbé volt.

szept. 11. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/29 anonim ***** válasza:

25-ös: Gyurcsány idejében sokkal kevesebben voltak a kormány szolgálatában, hatalmas fizetéssel. Az apparátus sokkal kisebb volt.


A hárommillió koldust idéztem, mivel a Horthy-rendszert a hárommillió koldus országának nevezték anno. (Most már a Fidesz-hívők vissza akarják ezt hozni, ld. vármegyék, ispán és egyéb urizálások. Pedig úrnak születni kell.)

szept. 12. 05:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/29 anonim ***** válasza:

#26

"Gyurcsány idejében sokkal kevesebben voltak a kormány szolgálatában, hatalmas fizetéssel."

Mennyien vannak most, és mennyien voltak akkor?

De meg mindig elenyésző ennek a par száz embernek a fizetése a milliókéhoz képest, hogy jelentős torzítás lépjen fel.


"A hárommillió koldust idéztem, mivel a Horthy-rendszert a hárommillió koldus országának nevezték anno."

Tehát csak egy idézet az alapja a kijelentésednek, értem. De amikor én azt mondom, hogy nincs 3 millió mélyszegény az országban, akkor az csak azért van, mert a statisztika torzít. A statisztika a torz, véletlenül sem Horthy idézetét hülyeség rahúzni a mai helyzetre?

szept. 12. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/29 anonim ***** válasza:
Bigott fideszes létedre nem is írhatsz mást.
szept. 13. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/29 anonim ***** válasza:

#28

Mire gondolsz, az írásom melyik része bigottság?

Mennyien vannak a kormány szolgálatában most, és mennyien voltak Gyurcsány idején?

szept. 13. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!