Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A fidesz szavazók nem látják...

A fidesz szavazók nem látják a probélmát Bese atyával?

Figyelt kérdés
Az, hogy számukra nem erkölcstelen egy NERes, poltikácal átáztatott pap, aki gyűlöletet kelt a melegek ellen és a keresztény egyházra szégyent hozva meleg bulikon hempereg, azt jelenti hogy a fidesz szavazók nem túl erkölcsösek vagy nincs is nekik?
szept. 17. 10:51
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
70%
#9 Nincs bajom a b.zikkal csak ne tudjak ròluk. 😂
szept. 17. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:

Hogy ne látják. El is lett távolítva.


Szemben Annuskával, Katkával, fszvillantó Gréczy Zsolttal és hogy a baloldal ügyeletes messiásáról ne is beszéljünk (Petya huszárról), aki éppen jogos börtönbüntetése elől bujkál mentelmi joga mögött!


Ezek nem zavarnak?

szept. 17. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
Bese atya szerintem is problémás, de nem tőle függ, kire szavazok, ő egy senki.
szept. 17. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 Mansour ***** válasza:

"Nincs bajom a b.zikkal csak ne tudjak ròluk"

Ez egy egyszerűsítés, és egy ellenzéki tévképzet. Jelen van ugyan ez a fajta hozzáállás is, de nem ez a meghatározó. A lényegesebb kérdés, hogy ki mit akar a társadalomra ráerőltetni. A Fidesznek az a fő üzenete ezen a téren, hogy mi semmit nem akarunk rátok erőltetni, ellenben megvédünk azoktól, akik ezt a sok szennyet rátok akarják tukmálni. Ismerek olyan fideszest, akinek tényleg semmi baja a melegekkel, személyesen is ismer párat, és aranyosnak, normálisnak tartja őket, viszont az LMBTQ-lobbi nemzetközi nyomulását aggasztónak, sőt félelmetesnek látja, amit ha nem állít meg valaki, előbb-utóbb tönkre fogja tenni a nyugati társadalmakat. És a Fidesz azt ígéri, hogy ettől fogja megvédeni a magyarokat. Amíg nem sikerül valahogy tudatosítani az emberekben, hogy egyrészt ez nem egy olyan súlyú társadalmi fenyegetés, mint amilyennek a kormánymédia beállítja, másrészt a kormány úgysem tud hatékonyan tenni ellene, hacsak teljesen le nem vágja az országot az internetről, addig ez egy nagyon erős ütőkártya a Fidesz kezében.

szept. 17. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:

14:

Az "lmbtq lobbi" üzenete az, hogy ne kelljen elbújniuk a melegeknek, ne legyenek megbélyegezve. Ezzel élesen szemben áll a "csinálja a négy fal között", meg a "köztünk nincsenek melegek", közben meg dehogynem, csak suttyomban mentalitás. Szerintem te is pontosan érted mi a probléma az utóbbival, csak egyszerűbb lmbtq propagandáa kiáltani.


De ok, legyen így, akkor ezek szerint ti Fideszesek is ellenzitek a homofób törvényt? Nem emlékszem, hogy tiltakoztatok volna ellene.

szept. 17. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 Mansour ***** válasza:

#15

Én ezt értem, de fentebb azt írtam le, hogy mi a fideszes szavazók véleménye általánosságban, ami nem egyezik az én véleményemmel. Csak tájékoztatásként írtam, mivel én ismerem ezt a világot, ezt a gondolkodásmódot, de úgy látom, nem olvastad végig, vagy nem tudtad értelmezni. A fideszes világképben az LMBTQ üzenete nem az, hogy ne kelljen bújkálniuk a melegeknek, hanem az, hogy megmondják neked, miről mit helyes gondolnod, mi az amiről véleményt nyilváníthatsz, és mi az amiről nem. És az utóbbiból van jóval több. A fideszes világképben az LMBTQ a hagyományos értékek, a családok lerombolásának eszköze. A fideszes világképben az LMBTQ nem a melegek érdekeit szolgálja, hanem kihasználja őket egy ördögi terv megvalósítása érdekében. A fideszes világképben az LMBTQ szorosan összekapcsolódik minden más progresszív gondolattal, amiket "egy csomagban" akarnak az emberekre erőltetni. A fideszes világképbenezek az eszmék előbb-utóbb bizonyosan a nyugati társadalmak összeomlását, a nyugati kultúra bukását fogják okozni. A fideszes világképben nincs homofób törvény, csak az LMBTQ káros tevékenysége elleni törvény.

És megint elmondom, ha nem lenne világos, ez nem az én véleményem, csak leírtam a fideszes világképet.

szept. 17. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!