Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mi a gond Bese atya, Borkai,...

Mi a gond Bese atya, Borkai, stb tetteivel?

Figyelt kérdés
Alapvetően nem értem hogy miért kavar ez nagy port. Bűnt nem követtek el, szabadidejében azt csinál, meg azzal, azokkal az ember amit akar, nem? Nem értem az egész cirkuszt. Persze, tudom bort iszik, vizet prédikál, stb, meg nem erkölcsös, de ettől még nem bűn. Ti hogy látjátok?

#beseatya
szept. 17. 08:04
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
48%
Nem, rájuk is ugyanúgy vonatkoznak a törvények mint bárki másra.
szept. 17. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:
De mi volt a törvénytelen?
szept. 17. 08:15
 3/19 anonim ***** válasza:
84%
Senki nem állította, hogy bcs amit tettek.
szept. 17. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
96%
Fel van fújva??? A fideszes médiában mint ha nem is létezne... Bese atya volt az igazság osztó, aki fellépett a romlott homoszexuálisok ellen, akik tönkre teszik a társadalmunkat.
szept. 17. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
97%
Egyikkel sem az a probléma, amit a magánéletükben tettek -bár Borkai közpénzből kólázgatott a yachton, az baj-, hanem az, amit a közéleti szerepükben tettek.
szept. 17. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:
De nem a közéleti szerepük miatt tűntek el, hanem a magánéleti dolgaik miatt.
szept. 17. 08:35
 7/19 anonim ***** válasza:
98%

"Persze, tudom bort iszik, vizet prédikál"


Pontosan ez a baj. Évek óta mocskolják a melegeket, hétköznapi emberek életét nyomorítják meg, közben ők vígan dorbézolnak kedvükre a hatalom óvó szárnyai alatt. Ugyan így folyamatosan nyomatják, hogy család így, keresztény értékrend úgy az átlag embereknek, de nekik belefér bedrogozva szexpartikon csalni az asszonyt.

Szomorú, ha valóban nem érted miért baj, hogy ilyen emberek döntenek az életedről.

szept. 17. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
97%

Igen, mert összeegyeztethetetlen lett az, amit a magánéletben tettek és amiről a közéletben prédikáltak.

Bort ittak és vizet prédikáltak.

szept. 17. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 A kérdező kommentje:
De nekik a magánéletükben is mintaként kell mindig viselkedni? Nyilvánvaló hogy mindkettőt kicsinálták, lejáratták a tudtuk nélkül. Én továbbra is azt tartom hogy a magánéletében, szabadidejében azt csinál az ember amit akar, ha törvényes.
szept. 17. 08:42
 10/19 anonim ***** válasza:
96%

Egy normális országban, ahol felelős, felelőségvállalással rendelkező társadalom van, ott a politikusoktól is elvárják, hogy hitelesek és felelőségvállalók legyenek.

Az a szörnyű ebben, hogy ma ott tartunk, hogy van, aki nem érti, hogy mit jelent az erkölcs, az erkölcsös magatartás...


Egy ellenpélda. Azon senki sem botránkozna meg, ha a Kutyapártos Kovács Gergely a füvezésen, vagy sörözésen kapnák, mivel ő nem csinált drog és alkohol ellenes kommunikációt és a pártja sem, évek óta.

Egyszerűen non-szensz, hogy ezt is magyarázni kell, hogy mi ezzel a gond.

szept. 17. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!