Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mi a gond Bese atya, Borkai,...

Mi a gond Bese atya, Borkai, stb tetteivel?

Figyelt kérdés
Alapvetően nem értem hogy miért kavar ez nagy port. Bűnt nem követtek el, szabadidejében azt csinál, meg azzal, azokkal az ember amit akar, nem? Nem értem az egész cirkuszt. Persze, tudom bort iszik, vizet prédikál, stb, meg nem erkölcsös, de ettől még nem bűn. Ti hogy látjátok?

#beseatya
szept. 17. 08:04
1 2
 11/19 hollófernyiges ***** válasza:
92%

"bort iszik, vizet prédikál, stb, meg nem erkölcsös"


Éppen erről van szó. Btk-ba nem ütköztek, csak erkölcstelenek és álszentek.

szept. 17. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
100%
Nem érted a lényeget. A szavahihetőség a kérdés. Az az álláspontjuk évek óta, hogy a melegek rosszak, a keresztény értékrend a helyes. Ennek megfelelően hoznak törvényeket, amik az emberek mindennapi életére hatással vannak. De közben ők homlokegyenest az ellenkezője szerint élnek. Milyen jogon szabnak meg olyan szabályokat az átlagembereknek, amiket ők maguk nem akarnak betartani? Ez a baj. Legyenek melegek, járjanak orgiákra, csalják az asszonyt, amit akarnak, csak akkor ne vegzálják az átlagembereket se ugyan ezekért.
szept. 17. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
100%
Ha ennyire nem tudod felfogni, mi a gond, kerdezd meg Viktort.
szept. 17. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
100%
Az hogy egy gerinctelen féreg, de ez fideszeseknél nem meglepő, neked sincs problémád vele.
szept. 17. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:

Nemzetbiztonsági kockázat, ha valaki hasonló dolgokat tesz.

Még csak bűnycselekményt, szabálysértést sem kell elkövetni ehhez.

Az is elég, ha erkölcstelen tetteket követ el valaki, az már veszélyezteti Magyarország szuverenitását.

szept. 17. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
0%
Mondjuk Bese nem közszereplő, így őrá és az egyházra esetleg a gyülekezetére tartozik amit tett
szept. 17. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
84%
16, mondjuk de, pont közszereplő. Aki a KESMA videóiban elmondja a véleményét az mondjuk pont, hogy, de, közszereplő.
szept. 17. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 A kérdező kommentje:
Álszent az egész világ. Ez mindenhol előfordul, teljesen másképp éli a magánéletét mint amit a munkahelyén tesz, a legtöbb ember. Miért pl. egy tanár szerintetek úgy él mindig ahogy ő azt tanítja? A frászt. De mondhattam volna bármilyen szakmát.
szept. 17. 13:18
 19/19 anonim ***** válasza:
Az hogy uszított a meleg ellen közben meg ő volt a legnagyobb f.sz.p.
tegnap 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!