Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ha most lenne valasztás a Mi...

Ha most lenne valasztás a Mi hazánk bejutna a parlementbe vagy M. P. azt is kicsinálta?

Figyelt kérdés
szept. 17. 07:20
1 2 3 4 5
 1/41 anonim ***** válasza:
44%
Bejutna.
szept. 17. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/41 anonim ***** válasza:
68%
Nem valószínű, hogy bejutna. A hívek kezdik felismerni, hogy az egy örök 5%-os párt, nincs értelme beszavazni őket, hogy 5-6 embernek jó fizuja legyen. Twitteren követem őket, nagyon sok a kiábrándult kommentelő, akik elhitték, hogy ez lesz majd az új Jobbik 20%-kal.
szept. 17. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/41 anonim ***** válasza:
55%
Vélhetőleg a Mi Hazánk is eltűnik majd a süllyesztőben, én nagyon remélem, hogy így lesz.
szept. 17. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/41 anonim ***** válasza:
92%

Én nem vagyok MiHazánkos, életemben nem tudnék ezekre szavazni, de abban van valami félelmetes és ténylegesen félelmetes, hogy egy olyan fazon csinálja ki a teljes magyar ellenzéket, aki 20 évig abban a pártban ült, akinek az ellenzékét most kicsinálják.


Emlékszem, valamikor tavaly, ilyenkor, úgy nyár végén, vagy ősszel, volt egy öltözői pletyka, amit több helyről is hallottam, miszerint a Fideszben komoly vita van, hogy van-e szükség egyáltalán ellenzékre ebben az országban, kell-e ellenzék. Ez azt jelenti, hogy volt, aki szerint ma nincs szükség Magyarországon ellenzékre. Lehetséges, hogy Magyar Péter bevégeztette ezt a munkát.

szept. 17. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/41 anonim ***** válasza:
69%

#4

Sajnos

szept. 17. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/41 anonim ***** válasza:
72%
#4 Még én sem tudom tisztán hova tenni ezt a Magyar Péter jelenséget, de egy biztos, a régi ellenzéket kár síratni. Elképesztő, hogy mennyire egy béna, töketlen banda, most legalább elindult valami változás. Már csak reménykedni kell, hogy pozitív lesz. De ennél rosszabb már úgy sem nagyon lehet. :D
szept. 17. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/41 anonim ***** válasza:
27%
Az MHM szavazóbázisa stabil. Ezen egy populista jöttment nem fog változtatni. Mégha kevés is az országban az elvhű szavazó, akkor is bőven elégséges ahoz, hogy ne a fidesz 2.0 ra szavazzunk.
szept. 17. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/41 anonim ***** válasza:
61%
#7 De ezek szerint pont arra szavaztok. A mihasznák borzalom a kis fidesz, egy kisebb de mérgesebb fidesz.
szept. 17. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/41 anonim ***** válasza:
31%
Magyar pártja a kis fidesz. Elvégre kb. 20 évig köztük ült.
szept. 17. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/41 anonim ***** válasza:
74%

Kik között? Hol? Országgyűlésben nem volt, önkormányzatokban sem. Párttag volt egyáltalán? Ő egy nagyon kis hal volt abban a közegben.


Ami viszont tény, a választási törvényt a mihasznák javaslatára változtatta meg a fidesz. Kinek az érdeke volt ez? Nem a mihasznáké, hiszen be sem jutottak a közgyűlésbe. Köztudott, hogy mindig a fidesz ügynökök nyújtják be a fidesz számára kínos ugyanakkor hasznos törvény javaslatokat. Volner János pl, vagy most a mihasznák borzalom. Ami egy fidesz csicska párt.

szept. 17. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!