Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A Mi Hazánk Mozgalom szavazói...

SzocdemOliver kérdése:

A Mi Hazánk Mozgalom szavazói tényleg elhiszik azt, hogy ők nem a Fidesz szatelitpártját támogatják, hanem egy önálló, Fidesszel ellenkező állásponton lévő pártot?

Figyelt kérdés

A Fidesz a népszerűtlen és vitatott törvénymódosító javaslatait a Mi Hazánkkal szokta beadatni, majd elfogadják az Országgyűlésben a "Mi Hazánk javaslatát".


Nem tűnik ez fel senkinek se közülük? A Fővárosi Közgyűlést érintő választási törvény módosítását is a Mi Hazánk kezdeményezte papíron.



szept. 15. 18:46
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
72%
Toroczkai volt az egyik, aki felszólalt a vitnyédi migránstábor ellen.Ezzel beleköpött a Fidesz levesébe.
szept. 15. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 A kérdező kommentje:

"Toroczkai volt az egyik, aki felszólalt a vitnyédi migránstábor ellen.Ezzel beleköpött a Fidesz levesébe."


Nem köpött bele, hanem terelést csinál, mert Bese Gergő botránya, valamint az újabb pedofil papok lebukása már túl sok volt a kormánypártok számára. Mindig van egy terelés, amikor egy nagyobb aljasságról kell elvonni a figyelmet, ebben nagyon jó a Fidesz, nem vetted észre?

szept. 15. 19:01
 3/28 anonim ***** válasza:
57%

mint ahogy sok ember elhiszi hogy magyar péter minden ígéretét megteszi.

ebből kiindulva, miért olyan idegen dolog ez?

szept. 15. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
49%
Ha már csatlakozik a Tisza a győzelme esetén az uniós ügyészséghez az már bőven elég. Nem sok fideszes marad utána szabadlábon.
szept. 15. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:
46%
Nem a te főnököd mondta anno, hogy "hazudtunk reggel, délben, este"?
szept. 15. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:
46%
Elhiszed még, hogy majd a gazdád fog kormányt váltani? Lefőtt nektek a kávé, nem tűnik fel nektek?
szept. 15. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 A kérdező kommentje:

"Nem a te főnököd mondta anno, hogy "hazudtunk reggel, délben, este"?"

Kinek? Én pártfüggetlen vagyok, nem vagyok egyetlen párt tagja sem, hogy főnököm legyen.

szept. 15. 19:18
 8/28 anonim ***** válasza:
37%

"Kinek? Én pártfüggetlen vagyok, nem vagyok egyetlen párt tagja sem, hogy főnököm legyen."


Persze, olyan független vagy, hogy folyamatosan a dékás-agitpropit nyomod. 😃

szept. 15. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 D-Mano ***** válasza:
51%

Kérdező,

téged ezért fizetnek, vagy önmagadtól terjesztesz ilyen hülyeségeket?

szept. 15. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 A kérdező kommentje:
Úgy látszik, hogy megjelent a Fidelitas is a kérdésem alatt az utolsó két válaszoló személyében, üdvözöllek titeket, vasárnap is dolgoztok?
szept. 15. 19:46
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!