Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » 2026-ban lesz Mi Hazánk...

2026-ban lesz Mi Hazánk Fidesz összefogás?

Figyelt kérdés
Valahogy meg kell állítani a balosok hatalomátvételét. Jöhetnek a külhoni szavazókörzetek is. Mindent be kell vetni.
szept. 11. 15:43
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
90%
Már legutóbb nem szavaztam a Fideszre ha ez létrejönne akkor meg biztos nem.
szept. 11. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
42%
Nem lesz, de majd jövőre erről is többet tudunk majd. Jelenleg nem úgy tűnik, sőtt Toroczkai a Magyar Jelenen beszélt pár napja egy interújban ahol elmondta, hogy ha 26 -ban a Fidesz veszít, akkor ott lesz a történet vége, és szerinte az addigi Fidesz szavazók nagy része (szerinte a konzervatív hazaszeretőek) majd Mi Hazánkos lesz.
szept. 11. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
17%
Nem. Ha a Fidesz, a DK (+ fiókpártjai) és a Mi Hazánk egyaránt 33%-ot érne el, a Fidesz a DK-val (+ fiókpártjaival) fogna össze.
szept. 11. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
50%
Eddig is össze voltak gabalyodva sok szempontból.
szept. 11. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 Alex Fly ***** válasza:
65%
Egy banda...
szept. 11. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
Minek?
szept. 11. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
18%

#9


Gondolom azokra az érvekre gondolsz, hogy a Mi Hazánk pénzt kapott a kormánytól. Aztán kiderül, hogy a választás után nekik járó pénzt kapták meg de arányaiba még így is kevesebb jutott mint a DK-nak. De az nem számít a lényeg, hogy ők pénzt kaptak!!! :D :D :D

Meg olyan érvekre, hogy Dobrev Klára is elmondta a gyűlésen!!!

Igen ennyire komoly érveket tudtok mondani.

Igazi nyomorék vagy!

Jah és kire váltanád a Fideszt? Biztos a nyomoronc Petikére gondolsz, akik állva tapsoltak Ursulának és fényesre nyalták a seggét. Ezek nulla ellenállással fognak mindent elfogadni, egy kis pénzért cserébe, de annyira idióták vagytok, hogy nem látjátok meg az összefüggéseket.

De kár is lenne elmagyarázni az ilyen embnernek, mert csak a billentyűt koptatnám. Olyan mintha egy birkának próbálnám elmagyarázni, hogy hogyan műkődik a kétütemű motor. Esélytelen...

szept. 11. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:

#11: mondjuk 99% valószínűséggel sokkal iskolázottabb IS vagyok, mint Te, szóval lentről légyszi ne ugass. :D Köszi!


Sokkal másabb érveket hoztam, semmi közük nem volt Dobrevhez.


Mondom, menj és dörgölőzz gazdáiddal tovább a fideszhez, közös s**glyukatok van.


(Ja és nem szavaztam MP-re, se Fletóra, se mihasznákra, se fideszre meg a csatlósaira sem. MKKP csábító de ők nem vehetőek komolyan, Momentum kuka és túl liberális szóval egyetlen választás maradt nagyjából. Odahúztam és ha a Tisza nem lesz kormányváltó erő akkor oda is fogok továbbra is - csak kormányváltó erő esetén megy MP-re a szavazat).

szept. 11. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Nem lesz ilyen. Mese habbal. Kivéve ha az elvtelen szarabbik sorsára akarnak jutni akkor lehet.
szept. 11. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
37%

#12

Diplomás vagyok bár ez szerintem annyira lényegtelen dolog.

Én magam mellé olyan középfokú végzettségű embert választottam aki többet ér a legtöbb diplomásnál.

Szégyen hogy milyen emberek rendelkeznek magas végzettséggel.

Ez a mai oktatási rendszer szégyene!

Te azt hiszed magadról hogy elvégeztél valamilyen iskolát akkor értelmesebb ember vagy attól akinek nincs olyan magas fokú végzettsége, az tökéletesen mutatja hogy mennyire nem tudsz értelmesen gondolkozni.

Ezzel be is mutatkoztál, hogy csak egy beképzelt idióta vagy!

Valamint az is látszik hogy roppant kevés tudással rendelkezel ahhoz, hogy reális képet alkoss a magyar poltikai helyzetről.

szept. 11. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!