Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Kint vagytok már a gátakon?

Kint vagytok már a gátakon?

Figyelt kérdés

szept. 16. 21:15
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
62%
Aki látott 1838 előttről túlélő házat, az tudja, hogy a cipőorra benéz az emeleti ablakon. Mert a várost utána megemelték. Gúnyolódóknak és egyéb jóakaróknak üzenem, hogy gátszakadás esetén a Homokhátat leszámítva a Kisalföld és a Nagyalföld sok száz faluja régen mélyen víz alatt lesz, ha egyszer Budapestet vagy Szegedet elmossa az ár. Úgy tessenek vihorászni.
szept. 16. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
39%
Nem és nem is megyek. Nem az én dolgom, hanem az adómból működő katasztrófavédelemé, vízügyé, honvédségé. Az adómból fizetett politikusoknak pedig a gáton való magamutogatás helyett az árvízvédelmi rendszert kellene fejleszteni. Töltésmagasítással, mobilgátakkal, stb.
tegnapelőtt 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
65%
16) pár napja javasoltam egy közösségi felületen hogy meg kell nyitni a gát oldalát olyan helyen ahol betűvelt földek vannak.tegnap már arról lehetett olvasni hogy ezt a lehetőséget is megfontolják.kell hogy legyenek olyan szakaszok ahová el tud folyni a víz,mert nehogy már Szegedet vagy Budapestet öntse el.magunk között szólva az osztrákokat sem értem.nem egyszerűbb néhány gazdát kártalanítani mint euró tízezreket költeni helyreállításra lakásonként?
tegnapelőtt 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim válasza:
75%
Nincs erőforásom most kimenni a ország másik felére, de ha lenne erőforásom rá, biztos hogy kimennék
tegnapelőtt 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
76%

Nem vagyok a gáton, és nem segítek semmilyen munkálatokban.


1. 24/48 órában dolgozom, fáradtan oda kimenni felesleges.

2. Erre a feladatra ott vannak a Honvédségnek az emberei és aza több ezer tartalékos, akit az ilyen esetekben bármikor behívhatók.

3. A legújabb hírek szerint a gátakon országszerte kb... 5-10 ezer katona van jelen, a legjobb tudomásom szerint országos szinten, aktív katonákból 40-45 ezer kell hogy legyen, plusz aza 20-30 ezer tartalékos.

Ők hol vannak????

A magyarkormány ha hazudik, akkor már mindenhova ugyan azt hazudja.

Orbán gec&inek és Fidesznek, nagyon jól jött a jelenlegi árvíz, hogy eltudja hazudni a pénzeket és hogy ne kelljen az Únióba utaznia a kínos kérdésekért.

Majd akkor megyek ki a gátra, ha mellettem Orbán lesz, de akkor bele is folytom a vízbe!!!

tegnapelőtt 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
100%
pénteken délután és szombaton délelőtt megyek (győr)
tegnapelőtt 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
100%
Nem. Eleget hallom a civil életben hogy a pestiek mennyivel jobbak nàlam csak mert vidéki vagyok. Lehet jobban pakolni a homokzsàkokat pupàkok. Amikor ide kellene jönni segíteni nekünk akkor àltalàban a mi bajunk, oldjuk meg. Most ez a ti bajotok. Pakoljatok csak.
tegnap 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!