Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Milyen pártra vágytok,szavazná...

Sulek Péter kérdése:

Milyen pártra vágytok,szavaznátok szívetek szerint ?

Figyelt kérdés
Elsősorban a függetlenekhez,párt nélküliekhez szólna a kérdésem,akik úgy érzik jelenleg nincs olyan párt,ami képviselné őket. Milyen pártra szavazna szívesen ? Akinek pedig van pártja,valamelyikel szimpatizál,hogyan lehetne azt a pártot jobbá tenni,vagy milyen lenne az a párt,amire szívesebben szavazna ? Köszönöm a válaszokat további szép napot.

#szimpatikus politikai párt
2023. jan. 18. 11:49
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
3%
Együtt Oroszországért.
2023. jan. 18. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
4%
Blood Elf Párt
2023. jan. 18. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 A kérdező kommentje:
Köszönöm az első kettő választ,remélem ti sem gondoltátok komolyan. Várom még a válaszokat,ha lehet értelmeseket írjatok.Köszönöm előre is.
2023. jan. 18. 11:57
 4/23 anonim ***** válasza:
6%
Anarchista párt
2023. jan. 18. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
87%

Én egy libertárius pártra szavaznék.

Ha lenne ilyen.

(Nem kell kijavítani, tudom, hogy van ilyen párt, de még az induláshoz szükséges küszöböt sem érték el, így nem lehetett rájuk szavazni, tehát gyakorlatilag nem volt ilyen választási lehetőség)


De sajnos ezt a társadalmi-államszervezési modellt hírből sem ismerik Magyarországon - ha valaki egyáltalán hallotta is ezt a kifejezést, az is azt hiszi, hogy "ballipsi", mert "liber"-el kezdődik.


Így aztán nem is járok szavazni, mert nekem tökéletesen egykutya a retardált álkeresztény-komcsi jobboldal, meg az ellenzék is meg tocorkaiék is.

2023. jan. 18. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
85%
Szocdem párt.
2023. jan. 18. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
0%
#5 Nem ballispsi, hanem neofeudalizmus. Ugyanolyan elmebeteg vágyálom, mint a kommunizmus.
2023. jan. 18. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
7%
Mért ne gondolnánk komolyan? Én egy nagy és erős Szovjetunióban szeretnék élni, ahol a pávakölkök a Vörös hadseregben teljesítenek szolgálatot.
2023. jan. 18. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
72%

#5: aki nem jár szavazni, az a Fidesz táborát erősíti, ez a legrosszabb, amit tehet, mert esélyt sem ad a változásra. Egy demokratikusabb rendszerben, talán a TE pártodnak is lenne esélye feljebb kerülni, de amíg a Fidesz van, addig még annyi esély sincs rá.

Azt pedig egyre kevésbé mondhatja bárki is, hogy Orbán jobb, mint Gyurcsány volt, mert ha eddig egyesek úgy gondolták, hogy csak a levegőbe beszéljük, hogy lopnak, hazudnak, azóta elég sok mindenre akad bizonyíték, és számok is igazolják a rosszabb helyzetet.

Tudom, hogy sokan nem kedvelnének emiatt, de én Dobrev Klárára szavaznék. Amellett, hogy történelmi jelentőségű lenne Magyarország első miniszterelnöknője, de szakmailag sokkal felkészültebb, kompetensebb Orbánnál. Szeretik az EU-ban, széles látókörű, intelligens. Ilyenre lenne szükség, nem egy agybajos, hazug törpére, aki 2008-ban még az ellen kampányolt, amiket most csinál. Egy ilyen választási eredmény esetén szinte garantálható, hogy a forint is hatalmasat erősödne.

2023. jan. 18. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
100%
Én egy polgári konzervatív pártot szeretnék, de egy jobboldali liberális párttal is ki tudnék békélni. Mielőtt bárki ajánlana nekem bármit, főleg a Fideszt, nem, nincs ilyen párt Magyarországon! A Fidesz, ahol Győzike párttag, már nem ilyen párt. Vannak gyenge próbálkozások, mint MZP vagy a Jakab Pétertől mentesített Jobbik, akik jobbközép politikát akarnak elvileg képviselni, de ezeknek nem jósolok nagy jövőt.
2023. jan. 18. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!