Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A kormányzat adott is a...

A kormányzat adott is a fiataloknak, meg el is vett tőlük. Összességében a mérleg szerintetek azért pozitív?

Figyelt kérdés
[link]
szept. 16. 13:27
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
0%

természetesen le vagyok szavazva

de mindegy, megköszönöm, hogy kifizettétek az adótokból, hogy diplomám lett, így most hálisten nem kell otthon szívnom veletek, kössszi mindenki (lécci ezt is szavazzátok le, +1 dislike: +1 hónap levonás tőletek TB-re ami egyébként sincs csak fizetitek :DDDD)

szept. 16. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
100%

"ingyen tankönyvek"


Már akinek. Amúgy régen is volt ingyen tankönyv.


"rászorulóknak napi 4 ingyen étkezés"


Aham. Mesélj még.


"diákhitel"


Legrosszabb döntés egyetem után hitellel elkezdeni a nagy betűs életet.


"24 éves korig adómentesség"


Az ember általában 24 éves koráig tanul, ha egyetemista. Szóval ebből kimarad. Szakmunkásoknak lehet ez csak segítség.


"egyetemista is kap gyes-t"


Ezt nagyon kevesen veszik igénybe, szóval totál elenyésző az államkasszának.


"ösztöndíjak"


Régen több volt. Tapasztalatból mondom. Amikor én elkezdtem az Egyetemet 2010-ben akkor még nagyobb összeg volt, aztán évről évre egyre kevesebb.


"családi adókedvezmények"


A nagycsaládosok részére. De az egy gyerekes családokat mai napig leszarják. Amúgy nem adókedvezmény kell, hanem normális bérek, és akkor minden család megtudna élni, normális körülmények között.


"szeptember elsejétől a köznevelésben és a szakképzésben tanuló diákoknak az állam ingyenesen biztosítja a B kategóriás közúti járművezetői engedély megszerzéséhez a közlekedési alapismeretek és a gyakorlati vizsga letételéhez szükséges ismeretek elsajátítását."


Nem minden intézményben, hanem 1 intézményben teszt jelleggel, ahol persze NER-es gyerkőcök vannak. És, ha bevezetik akkor is csak a kressz lesz. Ami pár ezer forint, maga a vezetés kerül fél millióba és nem a kressz. Hiába lesz kressz vizsgájuk, ha a forgalmi vizsgát nem tudják megcsinálni, mert annyira drága.

szept. 16. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
9%
Ingyen tankönyv, kreszvizsga támogatás, ösztöndíj az egyetemeken,25 éven aluliak adókedvezménye ezeket adta, a gyűlöletkeltés meg az amit nem kellett volna adniuk.
szept. 16. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!