Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ki tartja még rajtam kívül...

Ki tartja még rajtam kívül szórakoztatónak a sok kamupárt vergődését?

Figyelt kérdés

A felmérések szerint alakul a kétpártrendszer és csak a fidesz és a tisza jutna be a parlamentbe. A többiek az 5%-ot sem érik el.

Már nem is a fidesz támadja a tiszát hanem a dk, mihazánk, vona gabi pártja, kitalálva mindenféle baromságot, amivel lehúzhatnák és bizonygatva, hogy ők még igen is tényezők.



szept. 15. 14:32
 1/7 anonim ***** válasza:
48%
Leszarom amíg eltakarítják a fideszt.
szept. 15. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 Dongaben ***** válasza:
21%

Az MHM nem "kamupárt". És nem is "FIDESZ-szatelit".

A TISZA, na, az kamu... De, majd rájöttök.

szept. 15. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
80%
Jó lenne a mi hazánk ha nem alusapkások lennének.
szept. 15. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

#2

Erről pofázok.

szept. 15. 15:58
 5/7 anonim ***** válasza:
63%

#2: nem vagyok Tiszás (se másmilyen) de az MHM a legnagyobb kamupárt. Évek óta tolja a fidesz szekerét, persze cserébe meg is engedte a főnökük nekik, hogy pár bohócot beültethessenek a parlamentbe tőlük.


Mondanám, hogy majd rájössz de reménytelen. Mihaszna szavazónál ostobábbat nem igazán láttam, pedig sokáig azt hittem, hogy a Fidesz vagy a DK ilyen szinten veretlen.

szept. 15. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
67%
Ez az MHM semmit nem fog elérni. Ha nem is szatelitpárt, akkor se. Van néhány ilyen magát nagy magyar, milicista igazságosztónak gondoló ember és azok szavaznak rá, de ennyi. Viszont már ők is szivárognak el az új medián adatok szerint valami 4-5%-on állnak Toroczkaiék....úgyhogy...
szept. 16. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Sajnos!
szept. 17. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!