Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Magyar Péter vagy a Fidesz...

Magyar Péter vagy a Fidesz hazudik jobban?

Figyelt kérdés
szept. 13. 09:29
1 2 3
 11/27 anonim ***** válasza:
32%

#9: igen, ezzel én sem igazán értek egyet. Mármint azzal, hogy amiatt legyen valaki megbélyegezve, mert az általa elvárt lépések nem teljesültek. Vagy hogy saját magát nem szánta politikai pályára, de az emberek és a kormányváltás érdekében megteszi.

Az ilyen jellegű kritikákat, kifogásokat nem tartom reális véleménynek, csak egy indokolatlan kapaszkodó ahhoz, hogy megmagyarázhassa, miért utálja Magyar Pétert is. Racionálisan gondolkodva, ezek banális érvek.

Nem lesz olyan ember, aki mindenkinek tökéletes, és mindig mindent jól fog csinálni, de lesznek olyanok, akik jobban másoknál, és ez a lényeg.

szept. 13. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 anonim ***** válasza:
49%
Magyar Péter nem volt kormányon, ha nem tetszik akkor 2030-ban lehet másra szavazni.
szept. 13. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 anonim ***** válasza:
0%
12, a diákhitel központ politikai kinevezettje volt, a volt felesége a házasságuk ideje alatt miniszter volt, ráadásul igazságügyminiszter... ok, hogy nem volt kormányon, de, akkor hol volt évtizedig?
szept. 13. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 anonim ***** válasza:
34%
és te hol voltál? ja még most is nagy a szád neten...
szept. 13. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 anonim ***** válasza:
35%
Igyekeznek egymásra ígérni. Nem látják, hogy ez mennyire káros, főleg ha valamelyik valóra is váltja, de rosszul kivitelezve.
szept. 13. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 anonim ***** válasza:
35%

Én próbáltam politikai pályára lépni még 2008ban az MSZP szineiben, mint valami ellen fidelitasz, csak miután láttam, hogy működik a legkissebb helyen is a politika, úgy döntöttem, hogy maradok civil. A kormányváltást követően jártam tűntetésekre, ahová csak tudtam, folyamatosan.

Nem a neten jár a szám.

Én nem ültem a tűz mellett 20 évig és, amivel nekem bajom van, azellen fel is szólalok.

szept. 13. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 anonim ***** válasza:
34%

De nagy a szád, mert nem akarsz kormányváltásra szavazni :)


Te is elfogadtad volna neres ajánlatot, ha nem kell politizálnod.

Mivel felesége fidesznek dolgozott, mit tehetett volna, inkább tegyen tönkre a házasságot? Mondta is, hogy sokszor nem értett egyet a politikai döntés miatt

szept. 13. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 anonim ***** válasza:
50%

Nekem volt annyi önkontrolom, hogy ami nem tetszett, abba nem mentem bele.

Nem a szám nagy, hanem az erkölcsi itélőképességem. Meg egyébként a szakállam is és lassan fodrászhoz is el kellene mennem. De nem értem, hogy miért rólam beszélünk egy Magyar Péter alatti kérdésnél?

szept. 13. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 anonim ***** válasza:
30%
Igazad van, nincs értelme, de annyira unom már, hogy mindig kisebb hibára mutogatjátok. Mi tizen éve várjuk a kormányvátlás, tessék arra gondolni, hogy ki a legesélyesebb párt, vagy ki hazudik jobban....
szept. 13. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 anonim ***** válasza:
50%
Nincs tökéletes politikus, majd MP megmutatja, ha képes rá fejleszteni az
szept. 13. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!