Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Magyar Péter vagy a Fidesz...

Magyar Péter vagy a Fidesz hazudik jobban?

Figyelt kérdés
szept. 13. 09:29
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
19%
Fifty-fifty
szept. 13. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
70%
Magyar Péterről még nem tudtam eldönteni, de a Fidesz egészen biztosan. És szerintem sokan így gondoljuk az országban. MP-el kapcsolatban szeretném még kicsit nyitva tartani a szemem, mert nem bízok még benne. Ígéretes, közel áll a szívemhez a mondanivalója és a beállítottsága, de ott az a DE. És amíg ott van, addig nem tudok válaszolni se szavazni.
szept. 13. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
33%

Csak az alapján, ahogy a közéleti tevékenységét elinditotta és amit ő maga mondott el, azt hallottam:

-olyan bizonyitékai -többesszámról beszélt- vannak, amiket, ha benyújt a kormánynak nem marad más választása, mint másnap lemond és Tóni izzitja a repülőit

-nem kiván politikai pályára lépni

-nem kiván politikus lenni az Európai Parlamentben

-a NOLIMPA bűn volt


ezt nem én találtam ki róla, hanem ő mondta el nyilvános beszédeiben


A kérdés másik része, meg az ország vagyonának jelentős részét szórta el, tények, hirek, adatok hamisitására, a saját politikájának hamis igazolására, olyan médiának nevezett hulladékra, ami normális országban sajtóosztályként működik.

Nem arányos a kettő, de egyiket sem tartom erkölcsösnek.

szept. 13. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
37%

"-olyan bizonyitékai -többesszámról beszélt- vannak, amiket, ha benyújt a kormánynak nem marad más választása, mint másnap lemond és Tóni izzitja a repülőit"

És ez miért hazugság? Egy ígéret, vagy erős elvárás nem válik hazugsággá attól, hogy nem jött be. Ha azt ígérem neked, hogy van egy baromi jó viccem, de te mégsem nevetsz akkorát, akkor én hazudtam, vagy kudarcot vallottam? Ha egyáltalán nem lett volna semmilyen viccem, az lett volna hazugság szerintem.

"-nem kiván politikai pályára lépni"

Huszadrangú kategória ez. Miért ne születhetett volna meg később az elhatározás, vagy újraértékelése a szituációnak? Olyan triviálisan érdemtelen ezt felhozni, hogy az fájdalmas.

A többivel nincs problémám.

szept. 13. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
86%

4, Azért, mert benyújtandó bizonyitéKOKRól beszélt, többről. És ehhez képest 1 darabot nyújtott be. Hogy a kormány ezután nem mondott le, az az erős állitásból származó kudarc, de ettől, még több bizonyitékról beszélt.

Neked lehet, hogy huszadrangú, nekem, akinek rá kellene szavaznom, nekem nem huszadrangú kategória, ha egy polikus alapból hazugsággal inditja a pályafutását.

Az én erkölcsömbe ez nem fér bele.

szept. 13. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
15%

Csatlakozom a 3# hoz.

Amit eddig Magyar Péter vízionált, állított, soha nem volt igaz...

Egy nárcisztikus, egoista, populista köcsög...

szept. 13. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
70%
Hát Fidesz jobban, de akkor is MP-re fogok szavazni, orbánnak mennie kell!
szept. 13. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
37%
Ha a saját -széleskörű- tapasztalataimat veszem alapul, akkor a kormány hazudik (vagy sok esetben kiforgatott félinfókat közöl), és MP mondja azt, amit én is gondolok, átélek, tapasztalok, tudok. És mivel én magamról tudom, hogy nem hazudok, így a válasz egyértelmű... :D
szept. 13. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
35%

"4, Azért, mert benyújtandó bizonyitéKOKRól beszélt, többről."

Így azért már jobban értem, el tudom fogadni.


"Neked lehet, hogy huszadrangú, nekem, akinek rá kellene szavaznom, nekem nem huszadrangú kategória, ha egy polikus alapból hazugsággal inditja a pályafutását."

Mármint az, hogy végül meggondolta magát és mégis vállalt politikai szerepet? Szerintem a Medián felmérése szerint a választók 39%-a kifejezetten örül annak, hogy meggondolta magát. Ha ilyen témákban sem tudsz gondolati szabadságot adni az adott embernek, akkor nem létezik olyan politikus, aki megfelelhetne neked. A többi kritikádat értem és elfogadtam, de ez szerintem a "csakazértis" kategória részedről.

szept. 13. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
79%
Magyar Péterről korai nyilatkozni, a Fidesz olyan bután hazudik, hogy sokszor elszégyellem magam. Viszont a célcsoportjuk is buta és ők zabálják.
szept. 13. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!