Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Orbanéknak 14év alatt , hogy...

Orbanéknak 14év alatt , hogy ne engedjük be migránsokat azon kivül volt pozitiv cselekedetük amely az ország érdekeit szolgálta?

Figyelt kérdés
szept. 12. 18:07
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
66%

Régebben írtam hogy 1 volt..

Varga Juci elrendelte, hogy gyermekelhelyezési perben 22 januárjától a bíró is elrendelheti a megosztott felügyeletet ha a szülők nem tudnak megeggyezni.


Míg előtte csak akkor lehetett megosztott felügyelet, ha a különélő szülők között felhőtlen jó viszony van.

Ez meg wtf? Egy szakítás után mikor marad jó viszony?

1%ban Max.

Szóval sok ezer Apa várta a törvény hatályba lépését, hogy ne kelljen többé alkudozni egy hűtlen ge ci nővel azért hogy az apa a gyerekével lehessen.... De hiába.

Azóta se rendelt egy bíró se megosztott felügyeletet.

szept. 12. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
14%

GDP arányos államadósság csökkentése + devizarol forint alapúra váltása.


Foglalkoztatottság jelentős növelese(kb egy millióval több ember dolgozik mint 2010 előtt)


Reálbér növekedés. Erezhetően jobb az életszínvonal és jobban van az embereknek penze


Városok, települések koztereinek, közutak, járdák rendbe hozása. Úgy általában rendezetebb a környezet



Mind e mellett a hibái, az ország elszigetelődése a legsúlyosabb szerintem

Egészségügy és oktatás lerongyolodasa

szept. 12. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
66%
Nekem 2015-ben tetszett mikor feltereltette Keletibe a sok migránst, és hogy lássatok migránst, a megvett vonatjegyet is elvették tőlük, el ne tudjanak utazni, nézzétek őket sokáig.
szept. 12. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
75%

2es 😮😆

A 2010es államadósság vmi 19 milliárd volt, most meg 60 milliárd.

Te miről írsz ember?

szept. 12. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
65%
Végül beengedték, már az se pozitívum.
szept. 12. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
58%
4# A fidesz szavazóknál az általános iskolás matek sose volt valami erős...
szept. 12. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
33%

#4es, na mégegyszer... GDP arányosan csökkent. Vagyis reál értéken. Most 2 millió forint adósság kisebb adósság mint 15 évvel ezelőtt 1 millió forint mivel a pénz értéke romlik.


2010ben 20EZER milliárd volt!!! Nem 19 ember!


2023ban 50ezer milliárd


De nem véletlen nézik mindenhol GDP arányosan mert az mutatja a valós adósságot.

Keresel 100e netot és van 1mullio adósságod, vagy keresel 400 netot és van 2 millió adósságod. Mikor állsz jobban?


2002ben a szocik 55%=al vették át az első Orbán kormánytol. 2010ben 82vel adtak át. 2008as vallság előtt világ gazdasági konyiunktura volt és nalunk folyamatosan növekedett az adósság. Erre mondta Gyurcsány hogy "elqtuk"

Orbánek hasonló időszakában csökkent 70% alá, csak a covidnal ugrott vissza 80 körülre.

Azóta megint csökkent

Nézd meg


[link]



Szoci

szept. 12. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
49%

#6os látom te se vagy egy etalon. Olvasd el amit a 7esbe írtam és nézd meg a hivatkozást.


Ja..baromira nem vagyok fideszes és nem is szavaztam rá

Szimplán 1perc Google és növekvő sorrendben tudom rakni a számokat, te IQ bajnok


2es voltam

szept. 12. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
49%

Igen, a kínai vasút hitel, a kínai 1 milliárdos hitel, a paks hitel, ezeket biztos mind azért titkosítják mert olyan kevés adósságunk...


Te most azokra a számokra hivatkozol amiket a fidesz mond.


Például a foglalkoztatottságban benne vannak a közmunkások, a nyugdíjasok, belepaszíroznak mindenkit aki él és mozog...


A mentőknél a kiérkezést már nem a hívástól számolják hanem az indulástól és lásd máris jobbak a számok...


Ha már matekban jó vagy, a következő lépés az hogy hülye vagy hiszekeny ne legyél.

szept. 12. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
49%

A, nem;

B, "Végre" lett sok stadionunk.

szept. 12. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!