Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Magyar Péter hány év alatt...

Magyar Péter hány év alatt tudná megoldani ország problémait ?

Figyelt kérdés
Legalább középmezőnyhöz tartozzunk , ne Bulgáriához.
szept. 10. 15:56
 1/10 anonim ***** válasza:
45%
Miért gondolod, hogy ő bármit meg tudna oldani? Mit oldott meg eddig?
szept. 10. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Többet tett mint az ellenzék 14év alatt. Meg 2ik legerősebb párt lett Magyarországon 3hónap alatt.
szept. 10. 16:01
 3/10 anonim ***** válasza:
84%

Nem lennének magas elvárásaim, a fidesz 14 év alatt semit sem oldott meg jól.

Amihez hozzányúltak az elkezdett rothadni.

szept. 10. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
87%

"Meg 2ik legerősebb párt lett Magyarországon 3hónap alatt."


ez a baj.

Magyarországon az emberek várják a bölcs és igazságos vezetőt, aki majd megoldja a gondjaikat úgy, hogy nekik egy szalmaszálat keresztbe sem kell tenniük érte.


na, ilyen nincs, soha nem is volt és soha nem is lesz.


amíg az emberek nem tanulják meg, hogy nem a bölcs és jóságos állambácsi a megoldás, addig itt nem lesz jobb semmi.


Magyar Péter csak az éppen aktuális megváltó. semmi több.

szept. 10. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
89%

Amit a fidesz(orbán) 14 év során lerombolt azt nemlesz könnyű helyrehozni, ezért én annak is örülnék ha elsőkörben megszünne a lopás a korrupció és rendeződne az egészségügy és az oktatás helyzete.

Aztán majd szépen sorba mindent rendbe lehet tenni.

szept. 10. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
13%

ma 16:26

"én annak is örülnék ha elsőkörben megszünne a lopás a korrupció és rendeződne az egészségügy és az oktatás helyzete"


Ez hogy történne meg? Mennyi pénz kéne mondjuk az egészségügy rendbetételéhez? Aki most mondjuk nettó 300-ért nem takarít rendesen a kórházban az mennyiért fog jó munkát végezni?

szept. 10. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
12%
Egy ember erre képtelen, még akkor is ha amúgy jó szándék vezérli. (MP esetében én ebben kételkedek, túl sokszor mondott már saját magának is ellent, inkább hajtja a hatalomvágy, pénz, bosszú mintsem az, hogy valami jót tegyen)
szept. 10. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
A Fidesz által 14 (16 lesz minimum) év alatt okozott problémákat legalább 20-30 év lesz rendbehozni.
szept. 10. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
4es azt nekem kell megoldani hogy tb járelékom tényleg oda jossun korházakba? Vagy én vegyek 20új vonatot? Sok millió ember adójának a jól felhasználása nem a mi dolgunk.
szept. 10. 18:08
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
A fidesz eszement pusztítását szerintem kb. 10 év alatt lehetne 0-ra hozni, hogy aztán fejlődhessünk.
szept. 10. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!