Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Csak a Fidesz & a Tisza jutna...

Csak a Fidesz & a Tisza jutna be. A DK 2%-on áll. Ez igaz lehet?

Figyelt kérdés
A teljes szavazókorú népességből a Fideszre 30, a Tisza Pártra 25, a Mi Hazánkra és az MKKP-re 4-4, a Jobbikra és a DK-ra 2-2, a Momentumra 1, egyéb pártokra összesen 4 százalék szavazna, míg 30 százalék nem szavazna vagy nem tudja, hogy kire szavazna irja a Medián.

szept. 11. 19:28
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
61%
Választásokon nem a „A teljes szavazókorú népesség” szavaz.
szept. 11. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
33%
Igaz az áradás elindult nincs aki megállítja nemsokára előz a Tisza.
szept. 11. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
28%
Bárcsak a DK tényleg 2% -on álna, bár én akkor lennék teljesen nyugott, ha Fletóék 0% -on lennének.
szept. 13. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
0%-ot úgyse kapnak, mert a párton belül magukra szavaznak és az mindenképpen 0% fölött van. :) Csak akkor lehet 0% ha megszűnik a párt, de nyílván az nem fog.
szept. 13. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
0%
Tiszára szavazók ne nyugodjatok bele hogy ítt irogattok, elkell menni szavazni a Tiszára mert a fotelből nemlehet nyerni ezt nefeledjétek, én is megyek és viszek magammal mindnkit aki színpatizál a Tiszapártal és MP-vel, ti is vigyetek mindenkit szavazni, csak így győzhetünk.
szept. 13. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
37%
És hova menjek most szavazni kedves #15? Majd másfél év múlva lehet menni.
szept. 13. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
0%
Nem most kell menni azt hittem hogy ezt mindenki tudja, majd 2026-ban így értettem.
szept. 13. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:

A Tisza megállíthatatlanul tör előre.


[link]

szept. 15. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!