Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Kormányváltás esetén jobb...

Kormányváltás esetén jobb lenne az életem?

Figyelt kérdés

Személy szerint nem vagyok egyik pártnak sem a híve, de azon gondolkodtam miben változna az életem, ha mások lennének az ország élén. Lehet én nem látom át, de mitől lenne nekem jobb, ha mások lennének az ország vezérei. Hiszen egyiknek sem érdeke, hogy nekem jobb legyen. (A jelenlegi kormányban és az alternatíváiban sem látom, hogy az életminőségem javuljon tőlük)


Van családom, munkám, lakásom, kocsim, de nem látom, hogy a választott politikusok mit tudnának tenni értem/értünk.



#FIDESZ #kormány #politika #Tisza #DK #Semmirevalópolitikusok
szept. 10. 12:26
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:

#18

"Ha bármiben cáfoltalak volna, akkor azt hinnéd, hogy fideszes vagyok."

Lol, nem, ha tudsz cáfolni, akkor nem hiszem.

Két esetben hiszem, ha nem cáfolsz, pl. mint most. Vagy ha nem cáfolsz, hanem csak tagadsz.


A cáfolás érveken alapszik, amikre egy fideszes nem képes.


#19

"szerintük melyik oldal hogyan lop vagy lopna."

Csak az egyik esetben ez még mindig feltételezés.

Vagy mondom úgyis, hogy vannak nem tolvaj ellenzéki önkormányzatok, de nem tudok egyetlen egy nem tolvaj fideszes önkormányzatról vagy egyéb szervezetről.


"Akkor fogadjuk el, hogy csak rossz választás van jelenleg?"

Egy dolgozatra 1-est és 2-est kapni is "rossz", de azért mindenki elég egyértelműen el tudja dönteni, hogy melyik a jobb jegy.


"Nem látom a fényt az alagút végén, hogy itt az elkövetkező 30-40 évben jó irányba fordulnának a dolgok."

Ha egy dolgozat esetében a tudásod először egyes szinten van, akkor a következő lépcsőfok a kettes. Nem fogsz egyből az ötös szintre ugrani.

szept. 13. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 anonim ***** válasza:

30-40 év ember...

Kisebb gondunk is nagyobb lesz annál, hogy melyik önjelölt mandátumvadász lesz pozícióban. Ez a mai piramisrendszer, meg a modern nemzetállamok szét fognak esni. Kb. a szomszédaiddal meg a lakókörnyezeteddel lesztek egymásra utalva.

szept. 13. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!