Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A g7 abbahagyta az élelmiszer...

A g7 abbahagyta az élelmiszer infláció saját mérését?

Figyelt kérdés

Covidos lezárások után lehetett sejteni, hogy durva dolgok következnek, el is indították a saját infláció mérésüket. De idén még egy ilyen cikket se láttam tőlük. (ha minden igaz a Telex felvásárolta őket)

Csak addig számít az objektív tájékoztatás amíg rosszhíreket lehet leírni? Vagy én vagyok béna és vannak újabb mérések is, csak azok nem jutnak el hozzám, mert túl kevés embert érdekel és így nem kerül be hírfolyamba?

[link]



szept. 9. 15:54
 1/3 anonim ***** válasza:

Én olvasom a Telexet és nem érzek változást a régi Index-hez, vagy az indulásukhoz képest, de az jelzés értékű, hogy a Telex indulása óta 2 főszerkesztő -Munk Veronika és Dull Szabolcs- is otthagyta őket, ha jól rémlik, mindketten szakmai okokra hivatkozva mondtak fel.


Az a baj, hogy egyre kevésbé van értelme ezeknek az adatoknak. Mindenki érzi őket a saját bőrén, politikai hovatartozás nélkül ugyanúgy fizeti mindenki az egyre drágább árakat és, akárki, akármennyi cikket, vagy adatot vagy elemzést publikál és próbálja felhivni a figyelmet az alapvető gazdasági problémákra, az égvilágon semmi sem történik ebben az országban, csak megyünk előre a szakadékba.

Én értem, ha valaki ebbe beleun és feladja, csak az a baj, hogy közben meg teljesen magárahagyja mindenki ezt az országot.

szept. 9. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

ma 16:02

Pont ez a bajom, hogy "Mindenki érzi őket a saját bőrén" közben meg ha objektíven veszel egy fix bevásárlólistát akkor a g7 tavaly pont azt mérte, hogy olcsóbbá vált a nagyárúházakban a kaja.


Aztán szerintem egy objektív újságírás pont az lenne, hogy leírjuk azt is ami nem támasztja alá a mindenszarizmus narratívát amit a függetlenobjektív újságok nyomnak.

szept. 9. 17:52
 3/3 anonim ***** válasza:
Le is szokták írni általában, ez nem az Origo, ahol minden nagyon jó akit a Fidesz csinál és minden sz@r, amit az ellenzék.
szept. 10. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!