Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Az ellenzékiek is elismerik,...

Az ellenzékiek is elismerik, hogy Magyarország biztonság szempontjából nem is olyan rossz hely?

Figyelt kérdés

Globális békeindex: több, mint 20 mutató alapján hazánk a 14. helyet foglalja el a 163 fős listán.


Ilyen országokat taszítunk magunk mögé: Németország (20), Norvégia (28), Egyesült Királyság (34), Svédország (39)

Forrás: [link]


szept. 7. 09:25
1 2 3 4
 31/39 anonim ***** válasza:

#30 Nekem még mindig az a problémám, hogy te azt hiszed, hogy velem beszélgetsz, pedig már mondtam, hogy a Londonnal kapcsolatos hozzászólások nem az enyémek.


Most mondtam ezt el legalább másodszor, de ha megnézed a hozzászólások feletti pipákat is, abból is láthatod, hogy én nem az az ember vagyok, akivel te boxolni próbálsz.


De akkor áruld el te: mit tegyek, hogy ezt megértsd? Mit tegyek, hogy felfogd ezt? Hogy eljusson az agyadig? És egyébként még mindig az az elképesztő, hogy te "dobod el az agyad", mikor láthatóan azt sem tudod, hogy hol vagy, mit csinálsz, kivel próbálsz kommunikálni. :D :D De oké, én ezt értem, sajnos van tapasztalatom ilyen emberekkel, nem vagy meglepetés.

szept. 7. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/39 anonim ***** válasza:

#31 az ég szerelmére, felsoroltad az általad írt hozzászólásokat, azokból raktam össze a beszélgetést. Ha esetleg nem lett volna egyértelmű az előző hozzászólásom egy PÁRBESZÉD, amiben minden páros hozzászólás a tied, minden páratlan az enyém. De akkor gyengébbek kedvéért:


Én: A legtöbbeknek nincs valódi referenciája, hogy milyen pl. London rosszabb részein az élet, ahol már teljesen hétköznapi, hogy nem veheted elő a telefont az utcán, meg hogy sötétedés után életveszélyben vagy. Budapesten évi 1300 testi sértés történik, Londonban meg csak késelésből 15000.


Te: Így él egy átlagos nő ma Magyarországon.


Én: Ezt a kár el is hinném, ha nem ismernék átlagos nőket Magyarországon :))


Te: És akiket ismersz, ők tényleg a legnagyobb nyugalommal lépnek ki sötétedés után az utcára, hiszen tudják, hogy nem érheti őket semmi baj?


Én: Átmozgattad a kaput, próbálkozol manipulálni a vitát. Attól, hogy a közbiztonság nem 100%-osan tökéletes Budapesten még igaz, hogy egy nagyságrenddel jobb, mint Londonban.


Te: Az állítás nem az volt, hogy Budapesten jobb a közbiztonság, mint Londonban!


Lassan kezd gyanús lenni, hogy ennyire nem lehetsz hülye, szóval szándékosan játszod az agyad.

szept. 7. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/39 anonim ***** válasza:

#32 "az ég szerelmére, felsoroltad az általad írt hozzászólásokat, azokból raktam össze a beszélgetést."


Áruld már el kérlek, hogy én melyik hozzászólásomban beszéltem Londonról. Ennyit kérek. Csak egy számot kell írnod, maximum két karaktert.


És azért vagyok ebben ennyire hajthatatlan, mert nem vagyok hajlandó mások állításait, mondandóját megvédeni. Ha velem akarsz vitatkozni, akkor velem vitatkozz, ne kérd rajtam számon mások állításait. Tehát - nem tudom hányadszor kérdezem, harmadszor? Negyedszer? - hol, melyik hozzászólásomban beszéltem ÉN Londonról?

szept. 7. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/39 anonim ***** válasza:

#33 A #12-ben. Azt írtad, hogy "Így él egy átlagos nő ma Magyarországon", válaszul arra a hozzászólásra, hogy "Londonban nem veheted elő a telefonod". Azt, hogy ez erre volt válasz explicit jelölted a hozzászólás számával, és idéztél is belőle, tehát semmi kétely sem lehet, hogy erre válaszoltál.


Vagyis az "így" szó a TE hozzászólásodban a LONDONI helyeztre utalt, azaz ha a párbeszéd kontextusából kiemeljük amit írtál így szólna: "Egy átlagos nő ma Magyarországon úgy él, mint a londoniak, akik nem merik elővenni a telefonjukat, és féltik az életüket éjszaka." Így működik a magyar nyelv, remélem ezt nem tagadod.


Szándékosan gaslightolsz?

szept. 7. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/39 anonim ***** válasza:
#34 Nem. Az "így" szó az állapotra utal, nem a városra. El kell-e magyaráznom ezt is?
szept. 7. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/39 anonim ***** válasza:
De figy, én ezt marhára unom, úgyhogy te nyertél jó? :) Végig neked volt igazad! :D
szept. 7. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/39 anonim ***** válasza:
Bevallhatod, hogy el sem olvastad mire válaszoltál, csak kiragadtál pár szót, és beböfögted ami reflexből eszedbe jutott. :)
szept. 7. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/39 anonim ***** válasza:
#37 Nem, sajnos elolvastam. :)
szept. 7. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/39 anonim ***** válasza:

Aki volt külföldön bárhol, az tudja, hogy igen. Bár ehhez legkevésbé van köze a kormányhoz. Ez úgy a környező országokra jellemző, cseh, lengyel, szlovák. A térség egyik előnye.


A fidesz éppen még ezen is ront, pl azzal, hogy most tízezrével hozatják be a 99% férfimigránsokat

szept. 8. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!