Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A magyar liberálisok miért...

A magyar liberálisok miért szeretik ennyire Franciaországot? Magyarország mit köszönhet Franciaországnak? Ment a hiszti, hogy Putyin megfenyegette Franciaországot.

Figyelt kérdés

szept. 5. 21:26
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
28%
Pont azért, amiért a fidernyákok is oroszpártiak.
szept. 5. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:

1. Franciaországnak köszönhetjük, hogy az első világháború után a mezőgazdaságunk 70 százalékát elvesztettük.

Ne is haragudj, de ezek után nem tudom sajnálni a csigazabálókat.

Hajrá Putyin!

szept. 5. 21:34
 3/11 anonim ***** válasza:
72%
És Oroszországnak mit köszönhetünk?
szept. 5. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
31%
Így is van lehet utálni a Szlovákokat, Szlovéneket, Szerbeket, Románokat de az egész Franciaország hibája én őket utálom a legjobban a trianon miatt is. A libsik meg szeretik a migránsokat és elfogadottnak tartják, hogy két meleg férfi is akár felnevelhessen egy gyereket, anya meg sehol. De legalább akkor inkább Belgiumot pártolnák nem pedig Franciát.
szept. 5. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
38%

"Franciaországnak köszönhetjük, hogy az első világháború után a mezőgazdaságunk 70 százalékát elvesztettük"

Azt egyedül magunknak köszönhetjük...

szept. 5. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
46%

Mióta szeretik őket?


Inkább az a szánalmas hogy Putyin napomta atomháborúval fenyegeti a NATOt, így Mqgyarországot is, a sok gyökér jobber meg ennek tapsol.

szept. 5. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
26%
Szerintem maguk sem tudják.
szept. 5. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
79%

Én mondom, hogy miért szeretem Franciaországot. Franciaország egyetlen egyszer sem rohant le minket, Franciaország egyetlen egyszer sem lőtte szét a magyar fővárost, nem adott olyan katonákat, akik magyar emberek életét sanyargatták. Franciaország sosem rakott felénk egy olyan rendszert, amiből nem tudtunk szabadúlni addig, amig össze nem dőlt. Viszont Franciaországot önszántunkból, az ország megkérdezésével választottuk meg saját szövetségesünké, mind, európai, mind védelmi érdekek szerint. Én ezért szeretem Franciaországot.

Igy rögtön ellent tudok mondani a hetes válaszolónak. A véleményem, a sajátom, és tudom magamtól is.

szept. 6. 06:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
0%
3# A jólétet.
szept. 6. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
84%

#9

Miféle jólét volt az és miből?

szept. 6. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!