Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mi a véleményetek arról, hogy...

Mi a véleményetek arról, hogy a Németek szeretik Orbán Viktort?

Figyelt kérdés

[link]


És kb az eget is lehoznák, csak olyan miniszterelnökük legyen mint ő?! Habár nem tudom minek vannak annyira oda érte. Nekik ott van az AfD párt ami jobb és megbízhatóbb mint a Fidesz, Mi Hasznák, Tisza féle korrupciós mérsékelt-“középjobbos” viccpártok.



szept. 5. 19:05
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
100%

Németo-ban élek. A nagy többség szerintem egyáltalán nem kedveli. Ez az én többéves tapasztalatom.


Az, hogy 1-2 youtube video alatt találsz párszáz kommentet, akik lehet eleve is szélsõjobbosak, az nem jelenti, hogy a 80 millió német népesség többsége is kedveli.

szept. 13. 02:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
100%
Én még nem találkoztam olyan némettel, aki egy Hitler-reinkarnációt éltetne!!!
szept. 13. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
100%
Ott is csak a nácik éltetik, mint itthon akik nem bírták feldolgozni hogy nem sikerült minden meleget, zsidót és színesbőrűt elgázosítani..
szept. 14. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
100%
A férjem német, ráadásul hívő katolikus, mégsem kedveli Orbán Viktort. Van olyan döntése, amivel egyetért, de alapvetően egy kizsákmányoló cinikus tolvaj patkánynak tartja. Főleg azok után, hogy Németországban olcsóbban vásároltunk be, mint itthon.
tegnapelőtt 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!