Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miert nem szeretik Orbán Viktort?

Miert nem szeretik Orbán Viktort?

Figyelt kérdés
Szerintem pedig a rendszerváltás óta a legkiemelkedőbb politikus. Talán Magyar Péternek lehet esélye, hogy jobb politikus legyen senki másnak nem.
júl. 9. 06:55
1 2 3 4
 1/34 anonim ***** válasza:
77%
Hazánk eladásában egy gyarmattá tételében valóban kiemelkedő. Azt hittem, Gyurcsányékat ilyen szinten nem lehet majd túlszányalni, de tévedtem.
júl. 9. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/34 A kérdező kommentje:

Egy betanult sablonszövegen kívül, esetleg érvekkel, hiteles tényekkel, forrás megjelölésével együtt is eltudod mondani miért?

Sajnos azt a világot éljük, ahol mindenki másra vetíti a saját kínját és tehetetlenségét, az első leírásod, pedig pont ez

júl. 9. 06:59
 3/34 anonim ***** válasza:
25%

Magyar Péternek semmi esélye.

Orbán a tudása alapján lett az, aki.

Magyart meg csak az Orbán ellenesség emelte fel.


Azért nem szeretik Orbánt, mert itt nincs osztrák/svájci életszínvonal, és azt akarnának.

júl. 9. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/34 anonim ***** válasza:
67%

Mert bebizonyitotta, hogy Gyurcsány nem is volt annyira rossz.

Azoknak az embereknek, akik 2006-ban törtek-zúztak Budapesten, most egy sokkalta rosszabb országban kell élniük, mint akkor.

júl. 9. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/34 anonim ***** válasza:
19%

#4


Gyurcsány a csőd szélére vitte az országot!

A személyiségét amúgy bírtam, de rossz volt miniszterelnöknek.

júl. 9. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/34 A kérdező kommentje:
5 Gyurcsány nem vitt semmit csőd szélére. Az a gazdasági válság volt, ha nem tudnád. Aztán jöttek a megszorítások, amiket Gyuri Feri el akart kerülni
júl. 9. 07:28
 7/34 anonim ***** válasza:
0%
Válság nem létezik. Különösen gazdasági nem.
júl. 9. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/34 anonim ***** válasza:
23%
6: Dehogynem, senki nem akart már magyar állampapírt venni, ezért be kellett hívni az IMF-t, ez a modern csőd. A Fidesz idején is volt már 3 világválság, mégsem mentünk csődbe.
júl. 9. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/34 A kérdező kommentje:
Makrogazdasági túltermelés, csökkent kereslet. Kész is egy gazdasági válság 🍺
júl. 9. 07:34
 10/34 anonim ***** válasza:
70%
8, szerintem az, hogy semmi sem működik, ami állami fenntartású, az az igazi csőd és nem a fizetésképtelenség. Magyarország ma államcsődben van, az állam, mint fenntartó, megszűnt létezni.
júl. 9. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!