Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miert nem szeretik Orbán Viktort?

Miert nem szeretik Orbán Viktort?

Figyelt kérdés
Szerintem pedig a rendszerváltás óta a legkiemelkedőbb politikus. Talán Magyar Péternek lehet esélye, hogy jobb politikus legyen senki másnak nem.
júl. 9. 06:55
1 2 3 4
 31/34 anonim ***** válasza:

30

Ez mindkét oldalra igaz, ha egy Fidesz ellenes madárijesztő indulna a választásokon, akkor ti gondolkodás nélkül, vakon megszavaznátok. Sok hülye barom állat, vegyétek már észre: minden politikus jellemtelen, élősködő, semmihez nem értő, lop csal, hazudik.

júl. 9. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/34 A kérdező kommentje:

Én nem tudom, szerintem a rossz politikus az Antall jozska, a részeges Horn.


A jó pedig medgeyesi, Gyurcsány, Orbán, Magyar Péter.


Mióta Orbán van kormányon, nem tudok elmenni egy hétre se nyaralni, annyi megbízást kapok. 3 emberem van, napi 30e-t fizetek nekik, oké, minimálbérre vannak bejelentve. A havi profitom átlag 3,4 millió, van mikor 0, van mikor 7 munkafüggő. Én ezért szidjam a miniszterelnököt? Mikor az kormányzata alatt mindenem is megvan, amit szerettem volna.

júl. 10. 07:16
 33/34 anonim ***** válasza:
0csmány Viktor, 22 februárjába kiment eljátszani a békegalambot Moszkvába, majd azon a héten a ruszkik megtámadják Ukrajnát, 24-ben EU-s elnökséget maga előtt tolva, megint Moszkvába megy, megint ugyanazért, majd ugyanazon a héten a ruszkik lebombáznak egy gyermekkorházat.
júl. 10. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/34 anonim ***** válasza:
67%
Csak kiharcolja hogy minket is lebombázzanak :D
júl. 10. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!