Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Akkor ha nem létezne Tisza...

Akkor ha nem létezne Tisza párt, akkor kire szavaznál?

Figyelt kérdés
Ugye most a Tisza párt az egyetlen olyan párt ami Júniusban 20% fölé tudott menni. A többi párt mindegyik 10-15% alatt volt 2023-ban. De ha nem alakult volna meg és nem lenne MP vagy más hasonlóan “meggyőző” ha nincs szerencsénk kiderülhet az is, hogy manipulatív személyiség. Akkor kire szavaznál? A mostani pártok közül, mostani emberekkel ha a Tisza nem létezne ki lenne esélyes versenyző arra, hogy leváltsa Orbánt de legalább a 2/3-dot elvegye tőle, mert ha nem más de utóbbira szerintem képes lesz MP?! Még egyenlőre nem ismertem ki ő teljesen, hogy egy jó messiás vagy egy jó manipulátor. De akárhogy is addig szorítok neki, hogy eljusson, hogy a Fidesznek nem legyen megint olyan nagy fölényes győzelme mint eddig. Azért, hogyha esetleg megint kormányra kerülnek akkor kicsit vissza vegyenek a korrupcióból.

szept. 5. 16:14
1 2
 11/17 meszike91 ***** válasza:
Valószínűleg a kutyapárt, mert vicc az egész politika.
szept. 5. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
24%
Csak a Fidesz. Nagy pofára esés lesz nektek 26-ban.
szept. 6. 02:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 D-Mano ***** válasza:
37%

Ha van Tisza, ha nincs, ha esélyes kormányt váltani, ha nem, én akkor is a Mi Hazánkra szavazok.

#csakamihazank

szept. 6. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
14%

#14: magyarul a fideszre. MHM-nek sosem lesz esélye, mert a fidesz farvizén evez, erősen odahúz meg full konteós, nem normális az összes képviselőjük. Na meg előszeretettel hazudoznak, bár ez politikusi véna biztos.


#csakamihazank = #csakafidesz

szept. 6. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
Ha nincs jobb akkor Fidesz természetesen. Eddig sosem volt jobb, talán nem is lesz.
szept. 9. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
38%

14/


Közük nincs a fideszhez.Az meg,hogy te mit tartasz konteónak a te dolgod de már rengeteg dolog megvalósult az állítólagos konteókból de most nem mihazánk szinten értem hanem globálisan de az,hogy te ezt nem veszed észre az egy jó példa ,hogy az agyadat már kellőképpen kimosták.

szept. 13. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
72%

"ha nincs szerencsénk kiderülhet az is, hogy manipulatív személyiség"

Mondjuk ez MP-ről már hónapokkal ezelőtt kiderült.


#16

Egyetértek, már vagy 3-szor elpusztult a bolygó, ahogy a mihazánkosok elvtársai megjósolták.

Nem értem, hogy miért nem látják be az emberek, hogy nem azért fogják az oroszok pártját, mert a fidesz mondta nekik. Nem azért kapnak fideszes média felületet, mert a fidesszel vannak.

Csak ők tök véletlenül direkt azt csinálják, akkor és ahogy a fidesznek szüksége van rá.

szept. 13. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!