Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Akkor ha nem létezne Tisza...

Akkor ha nem létezne Tisza párt, akkor kire szavaznál?

Figyelt kérdés
Ugye most a Tisza párt az egyetlen olyan párt ami Júniusban 20% fölé tudott menni. A többi párt mindegyik 10-15% alatt volt 2023-ban. De ha nem alakult volna meg és nem lenne MP vagy más hasonlóan “meggyőző” ha nincs szerencsénk kiderülhet az is, hogy manipulatív személyiség. Akkor kire szavaznál? A mostani pártok közül, mostani emberekkel ha a Tisza nem létezne ki lenne esélyes versenyző arra, hogy leváltsa Orbánt de legalább a 2/3-dot elvegye tőle, mert ha nem más de utóbbira szerintem képes lesz MP?! Még egyenlőre nem ismertem ki ő teljesen, hogy egy jó messiás vagy egy jó manipulátor. De akárhogy is addig szorítok neki, hogy eljusson, hogy a Fidesznek nem legyen megint olyan nagy fölényes győzelme mint eddig. Azért, hogyha esetleg megint kormányra kerülnek akkor kicsit vissza vegyenek a korrupcióból.

szept. 5. 16:14
A kérdező szavazást indított:
Mi Hazánk
DK
MKKP
LMP
MMN
2RK
Momentum
Nép Pártján
Jobbik
Memo
35 szavazat
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
60%
Momentum, mert Donáth Anna és Cseh Kata egy szexszimbólum.
szept. 5. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
28%
Csak a fidesz.
szept. 5. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
26%
Hát a szutyok mihasznákra biztos nem
szept. 5. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
18%
Fidesz miért nincs a listán? Ez aztán a demokratikus hozzáállás.
szept. 5. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
60%
Akkor lenne az hogy nem szavaznék, ezt az opciót kihagytad.
szept. 5. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:
Mert ez egy ellenzéki pártokról szoló kérdés
szept. 5. 17:29
 7/17 anonim ***** válasza:
60%

Azért hagytad ki , ezt nem értem.

Ha nem lenne Tisza akkor nincs olyan párt akire szavaznék úgy hogy nem szavaznék.

szept. 5. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
MMN mellett tettem le a voksom az EU-s választáson, ha '26-ban lesz reális esélye a Tiszának a kormányváltásra akkor Tisza, egyébként MMN marad.
szept. 5. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:

#4

Mivel a listán kb. az összes ellenzéki párt rajta van, ezért egyértelmű, hogy a kérdező az ellenzéki pártokra gondol. Ez aztán a nagy ész.

szept. 5. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
69%
Mi Hazánk vagy 2RK, Momentumra vagy baloldali pártra biztos nem.
szept. 5. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!