Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mit szóltok hozzá hogy már...

Mit szóltok hozzá hogy már 130 ezer Magyar dolgozik Ausztriában? Fideszesek szerintetek mi lehet ennek az oka?

Figyelt kérdés
[link]

szept. 5. 07:47
1 2 3
 11/28 Fsms ***** válasza:
100%

Itthon nehéz boldogulni a sok fideszes kinevezett funkcionárius miatt. Őket nem piaci, hanem párt hűség alapján választják ki. Ezzel tönkreteszik az országot. Aki a rendszer ellen fel mer szólalni, arra ráküldik a hatóságokat.

Amikor kiderül , h külföldön sokszorosát keresi, és a tehetsége alapján tud boldogulni, akkor lehet megvan a válasz.

szept. 5. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/28 anonim ***** válasza:
100%
10, úgy, hogy csak az egészségügyben dolgozók egy része látja a valódi számokat. Úgy, hogy nekik riportokat kell irni.
szept. 5. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/28 anonim ***** válasza:
27%

#2 Ah, emlékszem amikor 2014-ben a 444 (akkor még létező) kommentszekciójában is ment a számháborúzás minden hasonló poszt alatt, már akkor is a "legkonzervatívabb" becslésük szerint 2 millióan voltak külföldön. :)) Csak tudnám, hogy ki a fene az a sok ember a metróban reggelente, hiszen ha már 10 éve milliók voltak kint, akkor mostanra mínuszban kéne lennünk.


A valóság az, hogy nagyjából félmillió Magyarországon született dolgozhat külföldön összesen.

szept. 5. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/28 anonim ***** válasza:
0%

#12

De mit látnak? Milyen számokból olvassák ki, hogy mennyien vannak külföldön? A TAJ-adatoknak mi köze ehhez?

szept. 5. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/28 anonim ***** válasza:
56%

13, ha ettől jobban érzed magad...

Viszont fenntartom, hogy az a szám, amit én hallottam, nem a 444-ről jött, hanem a magyar egészségügyből és nem ellenzéki kommentszekcióból, hanem valós embertől.

szept. 5. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/28 anonim ***** válasza:
100%

14, inaktiv TAJ számokból.

Amikor én kijöttem, akkor inaktiváltam a TAJ számom, ami azt jelenti, hogy nem szünteted meg teljesen -az, ha jól tudom, csak a halál esetén történik-, hanem szünetelteted.

szept. 5. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/28 anonim ***** válasza:
21%

#11

Én visszasírom a Fidesz előtti időket! De jó is volt amikor még nem lehetett külföldön a 2-3x-osát keresni! :(

szept. 5. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/28 anonim ***** válasza:
100%
Fél millió az kevés, lassan több mint 1 millió ember lesz az...
szept. 5. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/28 anonim ***** válasza:
0%

Azt kifelejtetted, hogy ezeknek többsége Magyarországon él és ingázik. Tehát hazahozza a lóvét elkölteni!


Ennél jobb nem is kell az országnak!


Már megint egy libsiket MocskoSorbánozásra sarkalló cikk.

szept. 5. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/28 anonim ***** válasza:
100%

19-es: NEM a TÖBBSÉG él MO-on, csak VANNAK OLYANOK IS!

A TÖBBSÉG külföldön él, csak néha látogat MO-ra.

szept. 5. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!