Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mit szóltok hozzá hogy már...

Mit szóltok hozzá hogy már 130 ezer Magyar dolgozik Ausztriában? Fideszesek szerintetek mi lehet ennek az oka?

Figyelt kérdés
[link]

szept. 5. 07:47
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
86%
Szégyen hogy ennyi embert elüldözött a Fidesz rezsim.
szept. 5. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
67%

Azt, hogy nem valós szám. Ennél valószinűleg sokkal magasabb számok vannak a valóságban, mivel azon személyek, nem számitanak bele a statisztikákba, akiknek még van magyar bejelentett lakcime.

Nem kellene tonnaszámra behozni az ázsiai migránsokat az országba, ha ilyen "kicsi" számok lennének validak.


A TAJ adatok alapján, olyan 1,5-2 milla emberről beszélnek az egészségügyben, mármint, akik ténylegesen külföldön dolgoznak. Ezt nem én mondom, hanem azok, akik látják a TAJ adatokat.

szept. 5. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
6%

Jéé, sok magyar dolgozik egy olyan országban, ahol 2x-3x annyit lehet keresni! Hát beszarok, nem is gondoltam volna, hogy ilyen lehetséges, hogy mik vannak!


"Ennél valószinűleg sokkal magasabb számok vannak a valóságban, mivel azon személyek, nem számitanak bele a statisztikákba, akiknek még van magyar bejelentett lakcime."

Honnan veszed, hogy így van?


"A TAJ adatok alapján, olyan 1,5-2 milla emberről beszélnek az egészségügyben, mármint, akik ténylegesen külföldön dolgoznak. Ezt nem én mondom, hanem azok, akik látják a TAJ adatokat."

Hol lehet ezeket a TAJ adatokat megnézni?

szept. 5. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
100%
Inkább tegyél egy nullát a végére, akkor lesz reális a szám - csak nagyobb részük feketén dolgozik ott
szept. 5. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:
100%

3, Onnan, hogy tudom, hogy hiába dolgozok külföldön 10 éve és élek kint életvitelszerűen, mivel családi okok miatt megtartottam a magyar lakcimkártyám én nem számitok országelhagyónak.


Van egy családi ismerősünk, aki eü-ben, részint ápolóként részint adminisztrátorként dolgozik kétállásban, tőle tudjuk ezeket a számokat, mert a hivatalos adatok nem nyilvánosak.

szept. 5. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:
6%
Elsődlegesen az lehet az oka, hogy ezek az emberek a határ közelében laknak, és megéri nekik átmenni.
szept. 5. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:
90%

DEHOGY vannak határközelben.

Több ismerös jár Pécsröl Bayernbe betegápolónak, két hetet ott vannak, két hetet MO-on.

szept. 5. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:
91%
Azért élünk kint mert 3x annyi a fizetés. Csak ilyen apró különbségek vannak. :D
szept. 5. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:
Svájcban 5-6X annyi a fizetés, csak kell német nyelvtudás.
szept. 5. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:
0%

#5

"Onnan, hogy tudom, hogy hiába dolgozok külföldön 10 éve és élek kint életvitelszerűen, mivel családi okok miatt megtartottam a magyar lakcimkártyám én nem számitok országelhagyónak."

De itt nem országelhagyókról van szó, hanem külföldön dolgozókról. Ha magyar állampolgárként külföldön vállalsz munkát (hacsak nem feketén), akkor bele számítasz abba a 130 ezerbe. A 130 ezer nem a magyar kormány st

statisztikája, hanem az osztrák kormányé.


"Van egy családi ismerősünk, aki eü-ben, részint ápolóként részint adminisztrátorként dolgozik kétállásban"

De a TAJ-adatokból hogyan derül ki, hogy ki dolgozik külföldön és ki idehaza?

szept. 5. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!