Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Honnan jött az az állítás...

Honnan jött az az állítás hogy a miniszterelnök veri a feleségét meg Grazba jár kezeltetni magát?

Figyelt kérdés

Már több itteni kommentben is láttam hogy egyesek "nyílt titok"-ként hivatkoznak erre, majd jön pár fideszes és leírja hogy ez csak pár holdkóros ballib rosszindulatú ember hamis vádaskodása mint ahogy a Grazi klinikából sem igaz semmi..


Valaki tisztába tudná tenni ezt?


szept. 3. 12:11
A kérdező szavazást indított:
Ez csak ballib hazugság
Nem tudom hogy igaz e de elképzelhetőnek tartom
Nem tudom hogy igaz e de nem tartom elképzelhetőnek
Valószínűleg igaz
22 szavazat
 1/7 anonim ***** válasza:
23%
A ballib hazugsággyárakból.
szept. 3. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
28%
Szerintem Nagy-Bandó András, életében nem hitte még, hogy valaha is ballib hazugsággyáraknak fogja valaki őt hivni.
szept. 3. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
18%

Amerikai tanácsadóik vannak a ballib pártoknak és azt hiszik itt is ugyanazokkal a szövegekkel lehet hülyíteni a választókat mint az USA-ban. Ott beválik ha ehhez hasonlókat terjesztenek az ellenfelükről a politikában, itt viszont nem érdekli az embereket. Nem a magánélete alapján választunk politikust, hanem a tettei, elvei alapján.

Kitalálták ezt a "zorbán veri a feleségét" sztorit valamikor régen és azóta se tudnak lecuppanni róla. Ahogy megpróbálták elterjeszteni, hogy nem teljesen ép mentálisan, de ezzel sem jutottak semmire, mert aki látta egyszer is Orbánt beszélni az tudja, hogy tökéletesen rendben van.

Tegyük mellé pl. Jakab Pétert, Márki-Zay-t vagy épp Magyar Pétert és máris látszik, hogy míg Orbán teljesen jól van mentálisan, szellemileg, a másik oldal sorozatban megy elmebetegek után.

szept. 3. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
82%

Amikor a 2002-es választást elvesztette a fidesz, az atv-n fő hír volt, hogy Orbán mérgében úgy megverte a feleséget hogy intenzíven van

Másnap együtt adtak interjút a feleségével, egy karcolás se volt rajta

szept. 3. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Kb. ugyanonnan jöhet, mint hogy cigó.


Viszont az tény, hogy megverekedett Anikóért egyetemista korában.

A csaj meg a ment a győztes bikával, ahogy a szarvasoknál szokás.

szept. 3. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
43%

Oda vezethető vissza az esemény, hogy ...


A történet előzménye oda vezető vissza, hogy Orbán Viktor 1998-ban megnyerte a választást (megkezdte a polgári Magyarország felépítését, de akkor még nem ismerte a magyar társadalom igényeit, röviden: nincs igény az intelligens politikára, a csűrhe nem igényli a polgári társadalmat, azt sem tudja mi fán terem, nem tudta, hogy a buta prolik nyelvén kell beszélni, s nem egy önálló intelligens társadalmat megteremteni)


De Orbán Viktor 100% biztos volt abban, hogy a magyarok intelligensek, azaz, hogy belőlük van a több, és 2002-ben újra választást nyer, viszont nem így történt, mert Medgyessy Péter sokkal szerethetőbb volt, és a nyilvános vitán is alulmaradt az ideges, kimért, feszengő Orbán Viktor.


Tehát a választási vereségére vezetik vissza, hogy idegileg megviselte a kudarc, és az feleségverés is az idegei miatt "történt" (nem tudom, csak leírtam az esetleges ok okozati összefüggéseket)


A legenda még azt is tartalmazza , hogy 2010-ben, amikor megnyerte a választást baseball ütővel szétverte az elnöki rezidencia berendezését, egyfajta ördögűzési rituálé (mások papot hívnak, szenteltvízet locsolnak, mások füstölőt használnak, gyertyát gyújtanak), ő így vezette le a feszültséget.


Másrészt a Gratzi dolog sem légből kapott, ha megfigyeled Orbán régi testbeszédét nem egy egyenes ember testbeszéde, hanem sunyi, számító. Idegesen babrált a nyakkendőjét, akár egymás után, iszonyat feszültség lehet(ett) benne azokban az időkben.


Végülis rajött a titokra, hogyan lehet megnyerni a többséget, sajnos a Gyurcsány kormány hibát követett el, ami miatt Orban a 2/3 teljhatalmúvá vált.

szept. 3. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
59%
Lehet, hogy a felesége szólta el magát valahol. Kicsi országban a pletyka gyorsan terjed.
szept. 3. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!