Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Az M1 teljesen korrekten...

Az M1 teljesen korrekten számol be az ukrán orosz háborúról. Mégis miért kritizáljátok ennyit ezt a csatornát?

Figyelt kérdés

https://www.youtube.com/watch?v=a4xBIhdOTQU


Nézzétek meg a videót. Egyáltalán nem érződik az orosz propaganda rajta. Mindkettő fél narratíváját elmondják. Mindkettő elnök mondandója elhangzik.


szept. 3. 01:33
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
86%
Mert elfogult fideszes.
szept. 3. 02:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
5%
Helytelen választ egyedül az egyes adott.
szept. 3. 04:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 Alex Fly ***** válasza:
77%
Mert egyszerűen átveszi az oroszok által előre elkészített propagandaanyagot anélkül, hogy a legkisebb mértékben is zavarnák a tények.
szept. 3. 05:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
79%

Maga a csatorna igazgatóját, biróság álltal kimondva, hivatalosan is lehet hirhamisitónak nevezni, annyi állami pénzből működnek, mint, semelyik más kereskedelmi csatorna, jelenleg a legjobb tudomásunk szerin 120 milliárd forint az éves költségvetésük. Jelentős mennyiségű sajtópert vesztettek, ők is, ami megint csak azt jelenti, hogy NEM MONDANAK IGAZAT.

De, a legrosszabb az egészben, hogy tövény szabályozza, hogy elfogulatlan tájékoztatásra hivatottak és ehhez képest, gyakorlatilag 0rbán saját fizetett politikaigazoló sajtóosztályaként működnek.

szept. 3. 06:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 Fsms ***** válasza:
81%

M1 az orosz propaganda része. Miért a Putyin látja végig a néző, miért Putyin álláspontját ismertetik hosszan?

Ez egy erősen elfogult moszkovita közvetítés.

szept. 3. 06:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
44%

Aránylag kevésbé ostoba emberek is azt hiszik hogy ha valamit bemondanak a tv-ben az igaz.


Ki mit fog fel, hogyan értelmezi. "Én láttam a náci tankokat az oroszoknak igaza van"


...

szept. 3. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
14%
Kb 10 éve néztem utoljára M1-et, és egyben TV-is, tehát nem vagyok elfogult. Olvasom itt a válaszokat, és ha jól értem az jön le, hogy az M1 leadta mind a putyini, mind a zselinszki-féle narratívát. Én látatlanban ezt nevezem kiegyensúlyozott tájékoztatásnak, ellenben attól, ahol csak az egyik fél hallgattatik meg. Valljuk be a jelenlegi médiák 90%-a csak az egyik fél álláspontját közlik. Hogy igazat mondanak-e? Természetesen nem, mivel mindkét fél háborús propagandát tol, aminek köze sincs a valósághoz, vagy legalábbis erősen elferdített tényeken alapul. Szerintem azzal hogy a hírolvasó lehozza mindkét fél hazugságait, nagyon korrektül jár el, ugyanis így mindenki azt hisz el amit akar, az értelmesebbje pedig megpróbál belátni a cenzúra-propaganda sorai mögé, és csak kiszotyizhat némi igazságot. Mondjuk alap ilyenkor, hogy a két fél állításait kivonja egymásból az ember, majd osztja kettővel, és talán kezdetnek ez jó szokott lenni. Lenne-e lehetősége valóban az igazat mondani a bemondónak? Lássuk be, ez elméleti síkon se működne, mivel ehhez minden állításhoz egy oknyomozó-feltáró riportot kéne készíteni, ami szintén lehet elfogult. Nyilvánvaló ez se menne, nem csak a költségek miatt, hanem azért, mert hírdömping van, naponta csak az orosz-ukrán háborúról több száz hír keletkezek, ezeket mind tényellenőrizni, miközben mindenki tudja, hogy már eleve cenzúrázottak, lehetetlenség.
szept. 3. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
10%
Mert nem azt mondja, hogy Putler halalos beteg, azb oroszok összeomlás szélén, Ukrajna győzni fog most már tényleg, mindent fel kell áldoznunk kedves Zelenszkijünkért, a cúnya oroszok ok nélkül ősi 20 ezer éves ukrán földeket annektáltak, ellentétben Ukrajnával, amely "törvényesen" lopta a fél országát.
szept. 3. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
7, nem kell bevallani semmit, ez nem a bevallásról szól, törvény határozza meg, hogy milyen feladata van az állami médiának. A saját törvényeiket sem tartják be. Ez nem bevallás, ez törvény kérdése.
szept. 3. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
11%
Mert aki amerikai propagandán nevelkedett, az a valóságot orosz propagandának hiszi.
szept. 3. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!