Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ezzel a telefonos szabályozáso...

Ezzel a telefonos szabályozásokkal, mit akarnak a politikusok?

Figyelt kérdés

Én olyan gimnáziumba jártam, ahol vasszigor volt, tényleg.Elitista vezetés volt és a városban mindenben kiakartam tűnni, meg mutatni,hogy fegyelem van.


Ugyanúgy tiltották a telefonokat,meg elvették, ha valakinél meglátták és a szülőknek adták csak vissza.Persze nap eleji "beszedés" nem volt.

Én mindig két telefont vittem,egy rendest, meg egy álcatelefont, volt amikor az álcatelefont elvették.


Már akkor is azt vallottam,hogy egy közoktatási intézmény, nem fogja az én szabadságjogaimat korlátozni.Ha feje tetejére áll, akkor sem.Ha kirúgással fenyegettek volna, akkor sem.

Anyám is azt mondta mindig, a közszféra azért van, hogy kiszolgálja az embereket, épp ezért nincs jogalapja korlátozni a személyes szabadságjogokat.



Most is szabályozhatják összevissza. Magyar emberek vagyunk, hoznak egy törvényt vagy szabályt, kb 10 perc sem kell,hogy kitaláljuk,hogyan kerüljük ki, hogyan játsszuk ki.


szept. 1. 18:55
 1/10 anonim ***** válasza:
25%
Hogy könnyebben lehessen tömni a gyerekek fejét az államilag előírt marhaságokkal, nehogy véletlenül a neten utána tudjon olvasni.
szept. 1. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
54%
Mert Lőrinc ebből is pénzt akar csinálni a korrupcióval.
szept. 1. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
47%
Azt akarják hogy órán tanuljanak ne pedig a telefont nyomkodják. 😉
szept. 1. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
23%
Hogy rend legyen és fegyelem.
szept. 1. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
42%
Nem akarják támogatni digitalizációt, sok pénz menne el.
szept. 1. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
0%

#5 Az elmúlt 2 évben minden felsős és középiskolás gyerek kérhetett az államtól INGYEN laptopot. Most kapnak az 5. osztályosok, ezentúl felmenő rendszerben minden ötödikes igényelhet laptopot.

Mit akarsz még mivel támogassák a digitalizációt?

szept. 1. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Igen, most meg tilos, tetszik érteni?
szept. 1. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Meg amúgy is tudtad, hogy azok elalvult laptopok voltak, állítólag használtak is voltak...
szept. 1. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
46%

#8 Meséket én is ki tudok találni. Azonban tanár vagyok és tudom milyen laptopokat kaptak a diákok. Olyanokat amiket tudnak használni a tanuláshoz.

Leírsz egy baromságot, elmondom, hogy miért baromság, majd megfejeled egy másikkal? Miért?

Több, mint 700 ezer diák igényelhetett laptopot, persze sokkal kevesebben kérték. Ez nem 2 forint, hogy azt mondhasd "Nem akarják támogatni digitalizációt, sok pénz menne el."

Ez pont az ellenkezője!

szept. 1. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Figyelmet. Csak kérdés, hogy kinek a-, minek a figyemét, milyen irányú figyelmet akarnak?
szept. 1. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!