Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ki áll a Gézamalac oldal...

Ki áll a Gézamalac oldal mögött? Tényleg ennyire primitívek az emberek, hogy erre van igény? Ezt direkt hagyják?

Figyelt kérdés

Nem vagyok Fideszes, de van még lejjebb?

Mi lesz ennek a vége?

Mi történt a társadalommal?



szept. 1. 10:20
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
100%

@kérdező

Mit vártál?


Ha Gézamalacot nem érted, akkor Bödőcsöt se érted? Meg Hofit se értetted?


A humor az ilyen. A közéletből táplálkozik sokszor. Ha nem érted vagy nem tetszik, akkor vszleg veled van gond. Vagy talán nem gond, de fogadd el, hogy igenis van erre igény, különben nem lenne millió vicces kép a neten, nem lennének felállós humoristák szerte a világban, nem lennének karikatúristák, nem lennének vicclapok stb. Ha ezt nem érted, nem baj, de fogadd el. Ha ez neked nem tetszik, akkor lehet továbblapozni.


Ui: Nyugodtan írjál magyarul!

szept. 5. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
100%
Ja, és van még ennél lejjebb.... de ez nem Gézamalac meg a humor miatt van...hanem azok miatt, akik Gézának "munkát adnak"!
szept. 5. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
42%

Én nem vagyok fideszes és emiatt már okosnak képzelem magam. Kiírok egy Orbán hashtaget is azért, bár - nem tudom, említettem-e - nem vagyok Fideszes!


A szókincsem éppen elég ide, mert ismerek olyan szavakat, hogy primitív és elmebeteg. Jahh és aki a kérdésemre nem úgy válaszol, ahogyan én akarom, az mind óvodás!

És biztos vagyok benne, hogy nem okos!


Gézamalac azért zavar, mert bádiséming ooops (remélem, ezt értitek, mert ez angol).. hát igen, ez nem primitív szint már, mint Gézamalac.


Remélem, érthető voltam, mert amúgy ki van zárva, hogy nem! Óvodások!!!!!

szept. 7. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
100%

@kérdező


Már azzal is primitív és rosszmájú vagy, hogy megkülönböztetve érzed magad, hogy nem vagy fideszes.

Ez valami joker-lap, amit elő lehet húzni? :) Mi vagy akkor, ha nem fideszes? Mi hazánkos? 😀

szept. 7. 04:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
100%

Gézamalac műveiben valóban előfordul néha body shaming de

inkább a ner képmutatásából és

tagjai (kártékony) munkásságából csinál viccet.

szept. 7. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
13: bocs, véletlenül negatívot nyomtam erre a válaszra, nem azt akartam - egyetértek veled.
szept. 7. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
100%

@kérdező


Te milyen céllal oltod Gézamalacot?

Ez nem rosszmájúság?


#rosszindulat #nemvagyokfideszesde #iskolazatlansag #epehanyas #sargasag

szept. 7. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem, tök mindegy, ki van mögötte. Valószínű, a fél ország mögötte van.

A többi kérdésed meg primitív.

Azokra válaszolni sem lehet normálisan.

szept. 7. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
Már az ARC is díjazta idén. Megérdemli!
szept. 13. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!