Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ki áll a Gézamalac oldal...

Ki áll a Gézamalac oldal mögött? Tényleg ennyire primitívek az emberek, hogy erre van igény? Ezt direkt hagyják?

Figyelt kérdés

Nem vagyok Fideszes, de van még lejjebb?

Mi lesz ennek a vége?

Mi történt a társadalommal?



szept. 1. 10:20
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
88%
Én.
szept. 1. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
80%
Most mi van? Még mindig mérföldekkel igényesebb bármely megafonos megnyilvánulásnál... A vadpajtikról meg inkább ne is beszéljünk.
szept. 1. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
91%
Nem lehet mindenki olyan művelt és választékos mint bayer zsolt.
szept. 1. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
84%
Bajermüntyen zsóti a világ esze.
szept. 1. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
67%

Én meg fideszes vagyok és tetszik.

Ezekhez a mémekhez kell egy kis intelligencia is. Lehet emiatt nem tetszik neked.

szept. 3. 05:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
81%

Tán te felismerted magad Géza mester valamelyik remekművén? Tán sérti az egódat? (Miért is?)


Igen, van rá igény. A hatalom és a közélet kifigurázására mindig is volt, van és lesz igény. Gézamalac ezt pedig elég magas fokon űzi.


A társadalommal semmi nem történt. Minden ugyanúgy megy, mint évtizedekkel s -századokkal ezelőtt: tűr és nyel meg nyel és tűr. Sajnos a magyar egy teszetosza balférfin€misz€rv nép. Neki csak a "balsors" marad meg a siránkozás. Meg a balsors kifigurázása s azon való kínjában való nevetés.

szept. 4. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 kealani válasza:
85%
Igen, van rá igény. És igen, az emberek egy része annyira primitív, hogy még ez alapján sem nyílik fel a szemük. Ugyanis kell hozzá egy kis intelligencia, hogy megértsék, és kell hozzá az, hogy az ember felfogja, hogy milyen világban él. Arra, hogy direkt hagyják vagy nem direkt, nem igazán lehet válaszolni, ez egy eléggé primitív kérdés...
szept. 4. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 A kérdező kommentje:
Nem értem mi az értelmes az óvodai gúnyolódáson és a bodyshaming -en, de látom a válaszadók se sokkal okosabbak mint az óvodások.
szept. 4. 22:41
 9/19 A kérdező kommentje:
Úgyhogy ettől a kérdéstől nem lettem okosabb.
szept. 4. 22:42
 10/19 anonim ***** válasza:

Ezek szerint, neked csak ennyi jut.

Ma sem lettél okosabb.

szept. 4. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!