Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért fontos Magyarország?

Miért fontos Magyarország?

Figyelt kérdés

Olyan embereknek, akiket nem érdekelnek a hagyományaink. Lenézik azokat, akik ápolják. Büszke ateisták. Lenézik a magyar embereket.

Szégyelli, hogy itt él.


Azért akar változást gyakorlatilag, hogy több pénze legyen?


aug. 31. 17:18
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
60%
Szóval neked is fontos Magyarország, csak fordított módon, mint egy nacionalistának. Az igazi kozmopolita ugyanis teljesen leszarná, hogy hol él, vagy ki milyen hagyományokat ápol vagy nem ápol.
aug. 31. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
56%
Azért fontos mert itt élek ez a hazám. 🙂
aug. 31. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
13%

Én azt nem értem, hogy ezek miért nem húznak el a bánatba nyugatra? Sokkal több a pénz, igaz vannak kompromisszumok, viszont nincs semmi hagyományápolás, csak a lipsi lét.


Magyarország soha nem fog megváltozni, az MSZP/SZDSZ egy évszázadra elintézte (és intézi még most is), hogy jobb oldali kormány legyen. Ráadásul nyugatról is olyan hírek röppennek be, hogy vannak olyan tényezők, amik miatt nem érdemes kimenni (és ez a tényező nyilván nem a pénz)...

aug. 31. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
56%
Miféle hagyományápolás van ebben az országban? Miféle kereszténységnek csúfolt farizeusság? Mi a baj az ateistákkal?
aug. 31. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:

Az ateistákkal csak annyi, hogy nem értik, hogy ha it nőttek fel, akkor ők keresztények. Nagyban befolyásolja a viselkedésüket, értékrendjüket, hogy itt 1000 éve ez van.

Istenre is fizikai síkon keresnek bizonyítékot.

Bennük is ott van. Egy szubjektív dolog. Csak sajnos nem értik. Plusz még büszkék is erre.

Olyasmi lehet, mint például szidni valami nagy céget, hogy milyen rossz termékeket gyárt. Jó belerúgni több szár fejlesztőbe. Felülkerekedni több millió vásárlón. Többnek érzi utána magát az ember.

aug. 31. 17:51
 6/13 anonim ***** válasza:
65%
5: hú, hát vannak problémáid.
aug. 31. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
43%
Nekem nem fontos, és sajnálom hogy ideszülettem. A nyelvet is utálom.
aug. 31. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
34%
7: születtél volna inkább Indiába :)
aug. 31. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
0%
#8 jobb mint itt. De szerencsére van migráció és végre lesz változás.
aug. 31. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
48%
Olyan sötét ostoba tömegek vannak itt, hogy már leszarom ezt az országot.
szept. 1. 03:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!