Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért gondolják azt a Fideszes...

Miért gondolják azt a Fideszesek, hogy Magyarország egy fontos ország a világpolitikában?

Figyelt kérdés

Ha nem lennénk benne az EU-ban, valószínűleg eddig államcsődöt jelenthettünk volna, főleg egy ilyen kormány alatt. Eközben Orbán és a Fideszesek:

- közvetítői szerepet akarnak vállalni az orosz-ukrán háborúban

- önálló gazdaságot akarnak 2030-ig (az ún. "magyar nagystratégia" (sic!) részeként)

- úgy vélik, annyit ér az Unió meg a Európai Parlament, mint (idézem) "kandisznón a csecs"

- külpolitikai elszigetelődést akarnak.

Én szeretem a hazámat, de azt nem látják be, hogy nem csak világ, de európai viszonylatban is relatíve jelentéktelen?



aug. 10. 15:54
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
94%
Az átlag Fideszes úgy véli hogy az egész világegyetem a csüngőgasú kolostordisznó körül forog.
aug. 10. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
94%
Tudod, ha úgy élsz, mintha a 19. században élnél, ha nem beszélsz nyelveket, ha a gyereked és ép olyan hülye és nyomorult lett mint te vagy, ha csak tizévente egyszer hagyod el a megyéd határát (azt is cska azért mert valamelyik rokonod meghalt gyógyitható betegségben), akkor már meg is érted, miképp gondolkodiok az átlag fideszes gyökér.
aug. 10. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
92%
Nekik a világ közepe magyarország. Meg az egyéb létsíkoké is.
aug. 10. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
84%

"- önálló gazdaságot akarnak 2030-ig"

Ez még akár sikerülhet is nekik. Kérdés, hogy milyen színvonalon. EU nélkül még akár fehérorosz-szintűre is esélyünk lehet, bár nem szeretnék túl hurráoptimistának látszani.

aug. 10. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 Gál Gábor 2024 ***** válasza:
43%
Én itt közismert ballipsi vagyok, de azt meg kell hagyni, hogy Orbán igenis tényező lett, ha nem is feltétlenül pozitív értelemben. Ahhoz képest, hogy valóban jelentéktelen ország vagyunk, mindenhol emlegetik a nevét.
aug. 10. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
98%
A fideszesek nem az eszükről híresek, de tényleg humoros egy gazdaságilag mínuszos, katonailag nulla, létszámban gyorsan fogyó pici kelet-közép európai ország lakói azt képzelik valaki foglalkozik velük.
aug. 10. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
35%
"Azért olyan szép a világ, mert a szíve Magyarország."
aug. 10. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
97%
Mert Orbán Viktor és a fidesz úgy tesz.már16 éve foglalkoznak Brüsszellel napi szinten, ezért sokan gondolják azt hogy Brüsszelben is Magyarország a központi téma,neadjisten azt hogy mással sem foglalkoznak egész nap csak ezzel az országgal.
aug. 10. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
6%
Mert egyedül Magyarország képes Európa vezetésére.
aug. 10. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
8%

"úgy vélik, annyit ér az Unió meg a Európai Parlament, mint (idézem) "kandisznón a csecs""


Bármennyire rühellem a fiddereket, ebben az egyben mondjuk igazuk van

aug. 10. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!