Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Van értelme még ebben az...

Van értelme még ebben az országban élni?

Figyelt kérdés
Tönkre tette a Fidesz az országot minden szempontból, ha még le is váltják 2026-ban a Fideszt akkor is 4 év alatt semmi esélye nem lesz az új kormánynak hogy helyre hozza azokat a károkat amiket a Fidesz okozott meg hát arra sincs garancia hogy a Fidesz utáni kormányok helyre akarják-e hozni az országot.

aug. 31. 14:52
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
86%

Örökre elhiteleződtünk a kínaiaknak és az oroszoknak.

Fejben óriási urambátyám mutyizunk, világképet hozott össze sok millió magyarnak.

aug. 31. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 HakapiszikMatyi ***** válasza:
74%

"Áldjon vagy verjen sors keze;

Itt élned, halnod kell."

Lehet menekülni, vagy dolgozni azért, hogy élhetőbb legyen ez a Magyarország. 2026 szerintem sorsfordító lesz. Ha akkor is ezek a tolvajok maradnak, és nem lesz látszata az eddigi önkéntes munkánknak, akkor fájó szívvel, de megyek finnországba.

aug. 31. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
9%
Igazából ha nem egész nap a politikai szardobálást hallgatod, meg megpróbálod kirekeszteni magadtól ezt a mocskos politikai szürkezajt, akkor szerintem egészen élhető hely Magyarország.
aug. 31. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
84%
Hat azert a kozbiztonsag is egyre jobban romlik mar lassan minden nap leszurnak valakit
aug. 31. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
14%

Budapesten lehet, mikor ott voltam a metrón tőlem karnyújtásnyira dobálta magát ott valami hulladék drogos.


De itt vidéki nagyvárosba ahol élek szerintem elég jó a közbiztonság.

aug. 31. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 Dongaben ***** válasza:
46%

HakapiszikMatyi

Eddig azt hittem, te "Testvér" vagy...(

Én itt döglök meg, ha kell, de azért dolgozom, hogy itt élni jobb legyen!

Épp most voltam anyámnál vidéken, és láttam a valóságot.

20 évvel ezelőtt minden kertet műveltek. Zöldséget senki nem a boltban vett, mert volt saját krumpli, hagyma, répa, borsó, stb... Most meg gaz, amerre ellátok. :( Gyerekkoromra visszaemlékezve: A kertre is volt idő. Manapság nincs, mert fontosabb a Tik-Tok-on a cigányok veszekedése!

Mit is várunk egy ilyen nemzedéktől?

aug. 31. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 HakapiszikMatyi ***** válasza:
74%

Dongaben

Kezdek fáradni... Nálam családi hagyomány, hogy "Magyarok" vagyunk, és ezért halunk meg... Kb. egyidősek lehetünk, ha jól sejtem. Valószínűleg találkoztunk is valamelyik összejövetelen, csak nem tudjuk...

ha elköltözöm innen, dédnagyapám csendőrkardját rád hagyományozom. Írj privátban. :)

aug. 31. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
0%
Nincs tanulj ki egy szakmát ahogy én is teszem és Ausztriában tárt karokkal várnak. Még csinálod a szakmát alap németet is tanulj.
szept. 1. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 Senior Séf ***** válasza:
51%
Nyuggerként áldjon, vagy verjen sors keze, itt élnem, halnom kell.
szept. 1. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
61%
Én csak a haza szeretet miatt maradok.
szept. 2. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!